TVOŘIVÉ SLUNEČNÍ LÁZNĚ A POSVÁTNÝ PROSTOR 9.9.-16.9.Primošten, Chorvatsko

TVOŘIVÉ SLUNEČNÍ LÁZNĚ A POSVÁTNÝ PROSTOR

-HÝČKÁNÍ SE, TVOŘENÍ A PRODLOUŽENÍ SI LÉTA- v komorním ženském kruhu u moře na místě nabitém silou Bohyně.

Budeme se napojovat na náš VNITŘNÍ POSVÁTNÝ PROSTOR za pomoci jemných a účinných technik, v čemž nás bude přirozeně podporovat síla genia loci a znovu povstávající milující a transformující energie Černé Madony působící v místě. Budeme se také hýčkat a ladit naší jemnou ženskou energii, abychom byly postupně schopné stále více vnímat a cítit její hlubokou sílu. Léčivou, plynoucí, hojivou, tvořivou, milující, radostnou, vyživující, naplňující, podporující, sebemilující, intuitivní. Vytvoříme zásoby energie na přicházející podzim a zimu. I tentokrát se k tomuto záměru vydáme především cestou hýčkání masážemi, meditace, relaxace a tvoření. Budeme aktivně relaxovat v tanci, cvičit, nořit se do meditace s éterickými oleji, vytvářet a vyrábět, vstřebávat nádheru okolí, plout svými vnitřními světy na kosmických vlnách zvuků gongu a zvonkoher, vyjádříme se intuitivní kresbou, budeme o sebe pečovat aromaterapeutickými masážemi, sdílet a provádět očistné vodní rituály a otevřeme se pro vnímání a přijímání místní energie Bohyně... Dovolíme energii místa, aby v nás sama iniciovala léčivé a transformační procesy jemnou laskavou cestou. Navštívíme tamní posvátná místa Matky Země. Týdenní jemná práce a spolubytí v kruhu na posvátném silovém místě přinese hluboké prožitky a léčivé proměny.

Primošten a okolí je místo, kde energie Černé Madony v mnohých podobách prostupuje prostředí a kde jeden kouzelný celek tvoří slunce, tyrkysové moře, oblázkové pláže i divoké skály prorostlé blyštivými krystaly, piniové háje a prastaré háje olivové, voňavá středomořská flóra a malé staré městečko z bílého kamene střežící svůj obraz Černé Madony v kostelíku na vrcholku k pevnině "přimostěného" kulatého ostrůvku. To a ještě víc je Primošten a jeho okolí. Vysíláme toto pozvání na setkání v tvořivém ženském kruhu na dobu, kdy turistický ruch již pospává, zato sluncem vyhřáté moře a skály odráží hřejivé paprsky slunce a fíky i mandle ve zdivočelých sadech jsou zralé a hojnost Bohyně obdarovává rozličnými způsoby. V září je čas odpočinout si po vrcholném létě a zároveň si ještě vychutnat jeho dozvuky co nejplněji a oddat se moři, slunci, sálající a vonící přírodě a otevřít se požehnaným darům, kterých je v Primoštenu dost.

Energie Bohyně v Dalmácii je živá, živoucí. Je připravena podpořit nás a probudit a rozvinout svůj aspekt v nás. Přitom každé naše vědomé přijímání této energie opětovně posílí energii Bohyně na Zemi. Je to překrásná spolupráce.

Zveme vás k ní.

V přirozeném plynutí, v pružném odpovídání na impulzy energie místa v čase přichází požehnání, léčení a zázraky. Bezpečí, důvěra, odevzdání. Přijímání. Tím se plní Grál, z něhož se hojnost Života rozlévá.

I Dalmácie má své Černé Madony a místa zasvěcená Velké Matce - Bohyni a je prodchnutá nyní znovu povstávající energií Isis. Jedním z takových významných silových míst je právě staré přímořské městečko Primošten se svým okolím. Jeho duchovní zvláštností je, že bylo založené ve středověku skupinou balkánských Bogomilů, což byli pokračovatelé prvotních křesťanských, esénských a gnostických tradic vycházejících z původního působení Ježíše a Marie Magdalény na Zemi, čímž se energie Krista (ztělesněná Ješuou a Magdalénou) zdánlivě bezděky ukotvila i v těchto místech. Již samotná transformující, otevírající a léčivá moc tamního genia loci silně působí a vědomou prací je ještě umocňována. V závislosti na aktuálních energiích Vás na překrásném posvátném místě provedeme rituálem otevírajícím pro cestu Magdalén.

Společný čas v kruhu bude rozdělen do dvou bloků, dopoledního a večerního. Během dne je volno u Jadranu, které lze svobodně využít přesně k tomu, po čem tělo, duše, duch a srdce touží ( i krásná divoká pláž s možností nuda koupání pro romantické duše).

Dopoledním programem u moře (od 9 do 11) je jógové cvičení  s aromaterapií pracující s tělem, duší, vodní rituál, krátká sdílení.

Večerní tříhodinový program bude vždy tematicky zaměřený (tanec, tvoření, meditace, kreslení, masáže...) a uzavřený společným sdílením. Tentokrát bude i možnost vyrobit si mimo jiné také barefoot sandály (+300 Kč).

Programem, cvičením a rituálem vás provedou Dana Colledge a Petra Kalistia Lammas.

UBYTOVÁNÍ: v 2lůžkových pokojích v tříhvězdičkovém apartmánu s terasou, 80m od pláže v tiché části městečka, strava vlastní (moderně vybavená kuchyň - možnost individuálního i společného vaření)

DOPRAVA: vlastní; možnosti: auto (ideálně lze domluvit spolujízdy). Linkový autobus (ráda poskytnu bližší info o společnostech, nástupních místech a cenách; obvyklá cena za zpáteční jízdenku 2200 Kč). Letecky (do Splitu a autobusem z letiště do Primoštenu (cca 40 km))

CENA: 8 000 Kč při platbě zálohy 2000 Kč na účet 669718153/0800

Počet míst je omezen, proto se, prosím, hlaste a rezervujte místo co nejdříve. Minimální počet účastnic je 6, maximální 9.

PŘIHLÁŠKY A BLIŽŠÍ INFORMACE:

Dana Colledge: 604 209 985, dana.labute@seznam.cz , www.magdaleny.webnode.cz