SLUNOVRAT A HÝČKÁNÍ U MOŘE      Cesta královny    16. - 23. 6. 2018                                                                                          

CESTA KRÁLOVNY


DOTKNEME SE SVÉ VNTŘNÍ KRÁLOVSKÉ SVRCHOVANOSTI A BUDEME SE VĚNOVAT TÉMATU  ZDRAVÉ SEBEHODNOTY A SEBEVĚDOMÍ A TOMU, JAK SI JE UDRŽET.

PROŽIJEME SI A NAUČÍME SE, JAK S GRÁCIÍ KRÁČET SVÝM ŽIVOTEM A BÝT ŽIVOU VODOU PRO SEBE I OKOLÍ.

BUDEME NALÉZAT SVOU ČISTOU ŽENSKOU SÍLU A OTEVÍRAT SE HOJNOSTI, KTERÁ SE NÁM NABÍZÍ.

- komorní ženský kruh u moře na nádherném silovém místě nabitém energií Bohyně -

BUDEME V SOBĚ OBJEVOVOVAT KRÁLOVNU SVÉHO ŽIVOTA A LADIT SE NA SVŮJ POSVÁTNÝ VNITŘNÍ PROSTOR, KTERÝ JE MÍSTEM, KDE SÍDLÍ A ODKUD LASKAVĚ A MOUDŘE VLÁDNE NAŠE VNITŘNÍ KRÁLOVNA, UVNITŘ I VNĚ, VĚDOMA SI SVÉ VLASTNÍ SKUTEČNÉ HODNOTY. VE VŠECH ŽIVOTNÍCH SITUACÍCH.


Pomáhat nám v tom budou jemné a účinné techniky a přirozeně nás bude podporovat síla genia loci a povstávající milující a transformující a podporující energie Černé Madony působící v místě.

NÁSTIN PROGRAMU

Budeme aktivně relaxovat v tanci a meditaci, vstřebávat nádheru okolí, vnímat a přijímat do sebe místní energii Bohyně, plout svými vnitřními světy na kosmických vlnách za zvuků gongu, otevřeme se pro vyjádření se intuitivní kresbou, budeme o sebe pečovat aromaterapeutickými masážemi, sdílet a provádět očistné vodní rituály...

Dovolíme energii místa, aby v nás sama iniciovala léčivé a transformační procesy. Ve Slunovratový den vás provedeme slavnostním rituálem na mocném starém posvátném místě.

Společný čas v kruhu bude rozdělen do dvou bloků, dopoledního a večerního. Během dne je volno u Jadranu, které lze svobodně využít přesně k tomu, po čem tělo, duše, duch a srdce touží.

Dopoledním programem (od 9 do 11) u moře je cvičení na probuzení energie v těle, jemná aroma-jin-jóga pracující s tělem i duší, spontánní vodní rituálek.

Večerní cca tříhodinový program bude vždy nějak tematicky zaměřený (tanec, hudební mediatce (zvonkohry a gony) a jiné  meditace, energetická cvičení, kreslení, masáže...) a bude se organicky přizpůsobovat energiím "tady a teď."

Respektujeme autonomii každé královny. Podporujeme laskavé společenství stejně jako individuální svobodu.

Dovoluji si sdílet čerstvou zpětnou vazbu z Cesty Královny:
Danaí, děkuji za ty úžasné chvíle, které jsem s tebou mohla sdílet. Je mi krásně a cítím se stále jako Královna. Jsi světlem, které září. Přeji Ti, aby jsi stále probouzela další a další ženy, ukazovala jim jejich jedinečnost a opravdovost. Určitě se nevidíme naposledy. Děkuji Ti Danai za vše. Objímám J


Programem a cvičením vás bude provádět Danai Colledge (a Černá Madona ;-).

UBYTOVÁNÍ: v 2lůžkových pokojích v tříhvězdičkovém apartmánu s terasou, 80m od pláže v tiché části městečka, strava vlastní (moderně vybavená kuchyň - možnost individuálního i společného vaření)

DOPRAVA: vlastní; možnosti: auto (ideálně lze domluvit spolujízdy). Linkový autobus (ráda poskytnu bližší info o společnostech, nástupních místech a cenách; obvyklá cena za zpáteční jízdenku 2200 Kč. Od loňského roku jezdí i "žlutý autobus" Student agency - velmi pohodlný; je dobré rezervovat si v něm místo dříve). Letecky (do Splitu a autobusem z letiště do Primoštenu (cca 40 km))

CENA: 8 000 Kč (zahrnuje ubytování, lektorné a organizaci)

Počet míst je omezen na 10, proto se, prosím, hlaste a rezervujte si místo raději co nejdříve.

REGISTRACE A PŘIHÁŠKY: v rezervačním formuláři níže. Tam můžete také posílat dotazy či projev zájmu.

SLUNOVRAT, GENIUS LOCI A ATMOSFÉRA

Přijměte pozvání k oslavě letního SLUNOVRATU na vlně energie "CESTY KERÁLOVNY" v ženském kruhu u moře na místě nabitém silou Bohyně. Posvátná energie Černé Madony v mnohých svých podobách prostupuje prostředí a jeden kouzelný celek tvoří slunce, tyrkysové moře, oblázkové pláže i divoké skály prorostlé blyštivými krystaly, piniové háje a prastaré háje olivové, voňavá středomořská flóra a malé staré městečko z bílého kamene střežící svůj obraz Černé Madony v kostelíku na vrcholku k pevnině "přimostěného" ostrůvku.

To a ještě víc je Primošten a jeho okolí. Vysíláme toto pozvání na setkání v ženském kruhu na dobu, kdy turistický ruch ještě pospává, zato slunce dosahuje svého ročního zenitu a luna ubývá k tajemnému novu. Zveme vás ke společnému slunovratovému rituálu zase jinak, v prostředí Dalmácie, mezi olivami, piniemi a fíkovníky a u moře, které tou dobou nejjasněji odráží svit slunce na každé své vlnce jako moře vesmírných diamantů.


ZKUŠENOSTI

DO PRIMOŠTENU JEZDÍME DĚLAT KRUHY JIŽ TŘETÍM ROKEM A KAŽDÝ Z NICH BYL JEDINEČNÝ A NÁDHERNÝ. KAŽDÉ ÚČASTNICI PŘINESL HLUBOKÝ, KRÁSNÝ A TRVALÝ ZÁŽITEK NAPOJENÍ SE NA SVŮJ VNITŘNÍ POSVÁTNÝ PROSTOR A ZÁROVEŇ HOJNOST PROŽITKŮ NA NÁDHERNÉM MÍSTĚ U MOŘE V RADOSTNÉM KRUHU SESTER.

HISTORIE A ČERNÁ MADONA

I Dalmácie má své Černé Madony a místa zasvěcená Velké Matce - Bohyni a je prodchnutá nyní znovu povstávající energií Isis. Jedním z takových významných silových míst je právě staré přímořské městečko Primošten se svým okolím. Bylo založené ve středověku na kulatém ostrůvku dotýkajícím se pobřeží skupinou balkánských Bogomilů, pokračovatelů prvotních křesťanských, esénských a gnostických tradic vycházejících z původního působení Ješuy a Marie Magdalény na Zemi, čímž se energie Krista (ztělesněná Ješuou a Magdalénou) zdánlivě bezděky ukotvila i v těchto místech.

GRÁL

Již samotná transformující, otevírající a léčivá moc tamního genia loci silně působí a vědomou prací je ještě umocňována. Na duchovní a duševní úrovni se právě na takovémto místě ve slunovratový čas, kdy síla jang vrcholí, můžeme skrze kultivaci ženské energie otevřít a přiblížit duchovnímu aspektu prožitku "hieros gamos", posvátného spojení, díky ideálnímu prolnutí mužské a ženské energie.

V přirozeném plynutí, v pružném odpovídání na impulzy energie místa v čase přichází požehnání, léčení a zázraky. Bezpečí, důvěra, odevzdání. Přijímání. Tím se plní Grál, z něhož se hojnost Života rozlévá.

Z primoštenských kruhů 2017


Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.