DIAMANTOVÉ LADĚNÍ U MOŘE           slunovrat 2019    15. - 22. 6.      Primošten, Chorvatsko                                                                                

DIAMANTOVÉ LADĚNÍ A SJEDNOCENÍ- komorní ženský kruh u moře na nádherném silovém místě prosyceném energií Bohyně, Nebe i Země v přílivu nových sjednocujících diamantových energií. -

BUDEME SE LADIT SE NA POSVÁTNÝ VNITŘNÍ I VNĚJŠÍ PROSTOR, NAPLNÍME JEJ NOVOU DIAMANTOVO KVALITOU, KTERÁ SJEDNOCUJE PROTIKLADY A PROZÁŘÍ NÁS NA VŠECH ÚROVNÍCH. JAKO HADÍ KŮŽI MŮŽEME SVLÉKNOUT STARÝ ŠAT ZATÍŽENÝ DUALISTICKÝM UVAŽOVÁNÍM I PROŽÍVÁNÍM A PŘERODIT SE DO NOVÉ ZÁŘIVÉ PODOBY SJEDNOCENÍ A OSVOBOZENÍ.


Pomáhat nám v tom budou jemné a účinné techniky a přirozeně nás bude podporovat síla genia loci a slunovratový čas.

NÁSTIN PROGRAMU

Budeme aktivně relaxovat v pohybu a meditaci, vstřebávat nádheru okolí, vnímat a přijímat do sebe místní energii moře, země a Bohyně, plout světy na kosmických vlnách za zvuků gongu, otevřeme se pro vyjádření se intuitivní kresbou i tancem. Budeme o sebe pečovat aromaterapeutickými masážemi, ranní jógou s esenciálními oleji a sdílet a ... To vše a další bude podbarveno škálou odlesků univerzálně léčivého diamnatového světla, které je zde, aby nám pomohlo vstoupit do stavu sjednocenné a zharmonizované bytosti tady na Zemi v tomto čase proměn.

Dovolíme diamantové energii i energii místa, aby v nás samy iniciovaly léčivé a transformační procesy.

Společný čas v kruhu bude rozdělen do dvou bloků, dopoledního a večerního. Během dne je volno u Jadranu, které lze svobodně využít přesně k tomu, po čem tělo, duše, duch a srdce touží.

Dopoledním programem (od 9 do 11) u moře je cvičení na probuzení a zharmonizování energií v těle i duši, jemná aroma-jin-jóga a ještě další veselé techniky ;-).

Večerní cca tříhodinový program bude vždy tematicky zaměřený (tanec, hudební mediatce (zvonkohry a gony) a jiné  meditace, energetická cvičení, kreslení, masáže...) a bude se organicky přizpůsobovat energiím "tady a teď."

Dovoluji si sdílet zpětné vazby z loňské Cesty Královny v Primoštenu:

"Danaí, děkuji za ty úžasné chvíle, které jsem s tebou mohla sdílet. Je mi krásně a cítím se stále jako Královna. Jsi světlem, které září. Přeji Ti, aby jsi stále probouzela další a další ženy, ukazovala jim jejich jedinečnost a opravdovost. Určitě se nevidíme naposledy. Děkuji Ti Danai za vše. Objímám J"

"Již jsem mnoho procestovala a viděla, ale Přimošten , Černá Bohyně a energie Máří Magdalény pod milým, laskavým a zkušeným vedenim Danai byl pro mě skutečný zážitek spojenectví, ženskosti, svobody a energie obklopen křišťálově čistou mořskou vodou♡♡♡. L."

"Před měsícem jsem se zúčastnila týdenního pobytu v Primoštenu, který nesl název "Cesta královny". Byl to pro mě úžasný zážitek. V krásném prostředí, u čistého moře, málo turistů, síla Černé madony, vzájemné opečovávání, masáže...díky, Danai, za energii královny, kterou jsem díky Tobě pocítila a i teď, měsíc po návratu, z ní čerpám. Tvá moudrá slova, tvé vonné olejíčky, písně, tanec, zpívání a koupání za měsíčního svitu...tak očistné a léčivé pro ženskou duši...slovy se to moc vyjádřit nedá, je úžasné to zažít. Děkuji. Petra"

UBYTOVÁNÍ: v apartmánu, 80m od pláže v tiché části městečka, strava vlastní (moderně vybavená kuchyň - možnost individuálního i společného vaření)

DOPRAVA: vlastní; možnosti: auto (ideálně lze domluvit spolujízdy). Linkový autobus (ráda poskytnu bližší info o společnostech, nástupních místech a cenách), obvyklá cena za zpáteční jízdenku 2200 Kč. Od roku 2017 jezdí i "žlutý autobus" Student agency - velmi pohodlný; je dobré rezervovat si v něm místo dříve). Letecky (do Splitu a autobusem z letiště do Primoštenu (cca 40 km))

CENA: 8 000 Kč (zahrnuje ubytování, lektorné a organizaci)

Počet míst je v tomto termínu omezen na velmi komorní 4, proto se raději hlaste a rezervujte si místo co nejdříve.

REGISTRACE A PŘIHÁŠKY: v rezervačním formuláři níže. Tam můžete také posílat dotazy.

SLUNOVRAT, GENIUS LOCI A ATMOSFÉRA

Přijměte pozvání k oslavě letního SLUNOVRATU na vlnách DIAMANTOVÝCH ENERGIÍ v ženském kruhu u moře na místě nabitém silou Bohyně. Posvátná energie Černé Madony v mnohých svých podobách prostupuje prostředí a jeden kouzelný celek tvoří slunce, čisté tyrkysové diamantově třpytící se moře, oblázkové pláže i divoké skály prorostlé blyštivými krystaly, piniové háje a prastaré háje olivové, voňavá středomořská flóra a malé staré městečko z bílého kamene střežící svůj obraz Černé Madony v kostelíku na vrcholku k pevnině "přimostěného" ostrůvku.

To a ještě víc je Primošten a jeho okolí. Vysílám toto pozvání na setkání v ženském kruhu na dobu, kdy turistický ruch ještě pospává, zato slunce dosahuje svého ročního zenitu. Zvu ke společnému slunovratovému času zase jinak, v prostředí Dalmácie, mezi olivami, piniemi a fíkovníky a u moře, které tou dobou nejjasněji odráží svit slunce na každé své vlnce jako moře vesmírných diamantů.


ZKUŠENOSTI

DO PRIMOŠTENU JEZDÍME DĚLAT KRUHY JIŽ TŘETÍM ROKEM A KAŽDÝ Z NICH BYL JEDINEČNÝ A NÁDHERNÝ. KAŽDÉ ÚČASTNICI PŘINESL HLUBOKÝ, KRÁSNÝ A TRVALÝ ZÁŽITEK NAPOJENÍ SE NA SVŮJ VNITŘNÍ POSVÁTNÝ PROSTOR A ZÁROVEŇ HOJNOST PROŽITKŮ NA NÁDHERNÉM MÍSTĚ U MOŘE V RADOSTNÉM KRUHU SESTER.

HISTORIE A ČERNÁ MADONA

I Dalmácie má své Černé Madony a místa zasvěcená Velké Matce. Jedním z takových silových míst je právě staré přímořské městečko Primošten se svým okolím. Bylo založené ve středověku na kulatém ostrůvku dotýkajícím se pobřeží skupinou balkánských Bogomilů, pokračovatelů esénských a gnostických tradic vycházejících z původního působení Ješuy a Marie Magdalény na Zemi, čímž se energie Krista (ztělesněná Ješuou a Magdalénou) silně ukotvila i v těchto místech.

GRÁL

V přirozeném plynutí a v otevření se diamantovému světlu přichází požehnání, radost, léčení a zázraky. Bezpečí, důvěra, odevzdání, sjednocení. Přijímání. Tím se plní Grál, ze kterého se hojnost Života rozlévá.

Již samotná transformující, otevírající a léčivá moc tamního genia loci silně působí a vědomou prací je ještě posilována. Na všech úrovních právě na takovémto místě ve slunovratový čas, kdy síla slunce vrcholí, se můžeme skrze přijímání diamantové energie otevřít a přiblížit prožitku "hieros gamos", posvátnému spojení a propojení protikladů, ideálnímu prolnutí v Jedno.

Z primoštenských kruhů


Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.