SLUNOVRAT A HÝČKÁNÍ U MOŘE               16. - 23. 6. 2018                                                                                          

Letošním tématem mořských kruhů bude "CESTA KRÁLOVNY"

- NALÉZÁNÍ SVÉ ČISTÉ ŽENSKÉ GRÁCIE, TVOŘENÍ VNITŘNÍ A VNĚJSÍ, HÝČKÁNÍ SE -

- komorní ženský kruh u moře na nádherném silovém místě nabitém energií Bohyně -

Budeme V SOBĚ OBJEVOVOVAT KRÁLOVNU SVÉHO ŽIVOTA A LADIT SE NA NÁŠ POSVÁTNÝ VNITŘNÍ PROSTOR, KTERÝ JE MÍSTEM, KDE SÍDLÍ A ODKUD LASKAVĚ A MOUDŘE VLÁDNE NAŠE VNITŘNÍ KRÁLOVNA, UVNITŘ I VNĚ.

Pomáhat nám v tom budou jemné a účinné techniky a přirozeně nás bude podporovat síla genia loci a povstávající milující a transformující a podporující energie Černé Madony působící v místě.


Přijměte pozvání k oslavě letního SLUNOVRATU V DUCHU "CESTY KERÁLOVNY" v ženském kruhu u moře na místě nabitém silou Bohyně, kde posvátná energie Černé Madony v mnohých svých podobách prostupuje prostředí a kde jeden kouzelný celek tvoří slunce, tyrkysové moře, oblázkové pláže i divoké skály prorostlé blyštivými krystaly, piniové háje a prastaré háje olivové, voňavá středomořská flóra a malé staré městečko z bílého kamene střežící svůj obraz Černé Madony v kostelíku na vrcholku k pevnině "přimostěného" ostrůvku.


To a ještě víc je Primošten a jeho okolí. Vysíláme toto pozvání na setkání v ženském kruhu na dobu, kdy turistický ruch ještě pospává, zato slunce dosahuje svého ročního zenitu a luna ubývá k tajemnému novu. Zveme vás ke společnému slunovratovému rituálu zase jinak, v prostředí Dalmácie, mezi olivami, piniemi a fíkovníky a u moře, které tou dobou nejjasněji odráží svit slunce na každé své vlnce jako moře vesmírných diamantů.

Energie Bohyně v Dalmácii je živá, živoucí. Je připravena podpořit nás a probudit a rozvinout svůj aspekt v nás. Přitom každé naše vědomé přijímání této energie opětovně posílí energii Bohyně na Zemi. Je to překrásná spolupráce.

ZVEME VÁS K NÍ.

DO PRIMOŠTENU JEZDÍME DĚLAT KRUHY JIŽ TŘETÍM ROKEM A KAŽDÝ Z NICH BYL JEDINEČNÝ A NÁDHERNÝ. KAŽDÉ ÚČASTNICI PŘINESL HLUBOKÝ, KRÁSNÝ A TRVALÝ ZÁŽITEK NAPOJENÍ SE NA SVŮJ VNITŘNÍ POSVÁTNÝ PROSTOR A ZÁROVEŇ HOJNOST PROŽITKŮ NA NÁDHERNÉM MÍSTĚ U MOŘE V RADOSTNÉM KRUHU SESTER.

I Dalmácie má své Černé Madony a místa zasvěcená Velké Matce - Bohyni a je prodchnutá nyní znovu povstávající energií Isis. Jedním z takových významných silových míst je právě staré přímořské městečko Primošten se svým okolím. Bylo založené ve středověku na kulatém ostrůvku dotýkajícím se pobřeží skupinou balkánských Bogomilů, pokračovatelů prvotních křesťanských, esénských a gnostických tradic vycházejících z původního působení Ješuy a Marie Magdalény na Zemi, čímž se energie Krista (ztělesněná Ješuou a Magdalénou) zdánlivě bezděky ukotvila i v těchto místech.

Již samotná transformující, otevírající a léčivá moc tamního genia loci silně působí a vědomou prací je ještě umocňována. Na duchovní a duševní úrovni se právě na takovémto místě ve slunovratový čas, kdy síla jang vrcholí, můžeme skrze kultivaci ženské energie otevřít a přiblížit duchovnímu aspektu prožitku "hieros gamos", posvátného spojení, díky ideálnímu prolnutí mužské a ženské energie.

PROGRAM: budeme hýčkat a ladit naší jemnou ženskou energii, abychom byly postupně schopné stále více vnímat a cítit její obrovskou sílu. Léčivou, hojivou, tvořivou, milující, radostnou, vyživující, naplňující, podporující, sebemilující, intuitivní. Do léta pak vstoupíme osvěžené a posílené. Tentokrát se k tomuto záměru vydáme především cestou hýčkání a relaxace různými způsoby. Budeme aktivně relaxovat v tanci a meditaci, vstřebávat nádheru okolí, vnímat a přijímat do sebe místní energii Bohyně, plout svými vnitřními světy na kosmických vlnách za zvuků gongu, otevřeme se pro vyjádření se intuitivní kresbou, budeme o sebe pečovat aromaterapeutickými masážemi, sdílet a provádět očistné vodní rituály...

Dovolíme energii místa, aby v nás sama iniciovala léčivé a transformační procesy. Ve Slunovratový den vás provedeme slavnostním rituálem na mocném starém posvátném místě.

Společný čas v kruhu bude rozdělen do dvou bloků, dopoledního a večerního. Během dne je volno u Jadranu, které lze svobodně využít přesně k tomu, po čem tělo, duše, duch a srdce touží.

Dopoledním programem (od 9 do 11)  u moře je jemná aroma-jin-jóga pracující s tělem i duší, vodní rituál, krátká sdílení.

Večerní cca tříhodinový program hodin bude vždy nějak tematicky zaměřený (tanec, různé meditace, kreslení, masáže...) , ale bude se organicky přizpůsobovat energiím "tady a teď".

Programem a cvičením vás budou provádět Danai Colledge a Petra Kalistia Lammas.

UBYTOVÁNÍ: v 2lůžkových pokojích v tříhvězdičkovém apartmánu s terasou, 80m od pláže v tiché části městečka, strava vlastní (moderně vybavená kuchyň - možnost individuálního i společného vaření)

DOPRAVA: vlastní; možnosti: auto (ideálně lze domluvit spolujízdy). Linkový autobus (ráda poskytnu bližší info o společnostech, nástupních místech a cenách; obvyklá cena za zpáteční jízdenku 2200 Kč). Letecky (do Splitu a autobusem z letiště do Primoštenu (cca 40 km))

CENA: 8 000 Kč (zahrnuje ubytování, lektorné a organizaci)

Počet míst je omezen na 10, proto se, prosím, hlaste a rezervujte si místo raději co nejdříve.

REGISTRACE PŘIHLÁŠKYA PROJEV ZÁJMU V REZERVAČNÍM PFORMULÁŘI NÍŽE.

BLIŽŠÍ INFORMACE A DOTAZY:

Danai Colledge: 604 209 985, dana.labute@seznam.cz

S vděčností přijímáme další šíření tohoto pozvání.

Další mořský kruh v Primoštenu se chystá na září 8. 9. - 15. 9. 2018. Téma bude ještě upřesněno. Transformační síla místa je vždy přítomná. Podzimní kruh nabíjí na zimu... Pokud se vám tento termín hodí lépe a uvažujete o účasti, prosím, napište mi na výše uvedenou adresu. Danai

Ze slunovratového kruhu 2017


Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.