CESTA KRÁLOVNY A POSVÁTNÝ PROSTOR    8.9.-15.9.2018Primošten, Chorvatsko

 

Letošním tématem mořských kruhů bude "CESTA KRÁLOVNY"

- NALÉZÁNÍ SVÉ ČISTÉ ŽENSKÉ GRÁCIE, TVOŘENÍ VNITŘNÍ A VNĚJSÍ, HÝČKÁNÍ SE -

- komorní ženský kruh u moře na nádherném silovém místě nabitém energií Bohyně -

Budeme V SOBĚ OBJEVOVOVAT KRÁLOVNU SVÉHO ŽIVOTA A LADIT SE NA NÁŠ POSVÁTNÝ VNITŘNÍ PROSTOR, KTERÝ JE MÍSTEM, KDE SÍDLÍ A ODKUD LASKAVĚ A MOUDŘE VLÁDNE NAŠE VNITŘNÍ KRÁLOVNA, UVNITŘ I VNĚ.

Pomáhat nám v tom budou jemné a účinné techniky a přirozeně nás bude podporovat síla genia loci a povstávající milující a transformující a podporující energie Černé Madony působící v místě.

 Budeme se také hýčkat a ladit naší jemnou ženskou energii, abychom byly postupně schopné stále více vnímat a cítit její hlubokou sílu. Léčivou, plynoucí, hojivou, tvořivou, milující, radostnou, vyživující, naplňující, podporující, sebemilující, intuitivní.

Vytvoříme zásoby energie na přicházející podzim a zimu. Objevíme a oživíme v sobě naši vnirtřní královnu a její čistou grácii propojující duši, ducha i tělo. I tentokrát se k tomuto záměru vydáme především cestou různých cvičení, aroma-jin-jógou, tancem, meditacemi, relaxací, hýčkáním se masážemi a tvořením. Budeme aktivně relaxovat v tanci, cvičit, nořit se do meditace s éterickými oleji, vytvářet a vyrábět, vstřebávat nádheru okolí, plout svými vnitřními světy na kosmických vlnách zvuků gongu a zvonkoher, vyjádříme se intuitivní kresbou, budeme o sebe pečovat aromaterapeutickými masážemi, sdílet a provádět očistné vodní rituály a otevřeme se pro vnímání a přijímání místní energie Bohyně...

Dovolíme energii místa, aby v nás sama iniciovala léčivé a transformační procesy jemnou laskavou cestou. Navštívíme tamní posvátná místa Matky Země. Týdenní jemná práce a spolubytí v kruhu na posvátném silovém m.ístě přinese hluboké prožitky a léčivé proměny.

DO PRIMOŠTENU JEZDÍME DĚLAT KRUHY JIŽ TŘETÍM ROKEM A KAŽDÝ Z NICH BYL JEDINEČNÝ A NÁDHERNÝ. KAŽDÉ ÚČASTNICI PŘINESL HLUBOKÝ, KRÁSNÝ A TRVALÝ ZÁŽITEK NAPOJENÍ SE NA SVŮJ VNITŘNÍ POSVÁTNÝ PROSTOR A ZÁROVEŇ HOJNOST PROŽITKŮ NA NÁDHERNÉM MÍSTĚ U MOŘE V RADOSTNÉM KRUHU SESTER.

Primošten a okolí je místo, kde energie Černé Madony v mnohých podobách prostupuje prostředí a kde jeden kouzelný celek tvoří slunce, tyrkysové moře, oblázkové pláže i divoké skály prorostlé blyštivými krystaly, piniové háje a prastaré háje olivové, voňavá středomořská flóra a malé staré městečko z bílého kamene střežící svůj obraz Černé Madony v kostelíku na vrcholku k pevnině "přimostěného" kulatého ostrůvku.

To a ještě víc je Primošten a jeho okolí. Vysíláme toto pozvání na setkání v tvořivém ženském kruhu na dobu, kdy turistický ruch již pospává, zato sluncem vyhřáté moře a skály odráží hřejivé paprsky slunce a fíky i mandle ve zdivočelých sadech jsou zralé a hojnost Bohyně obdarovává rozličnými způsoby. V září je čas odpočinout si po vrcholném létě a zároveň si ještě vychutnat jeho dozvuky co nejplněji a oddat se moři, slunci, sálající a vonící přírodě a otevřít se požehnaným darům, kterých je v Primoštenu dost.

Energie Bohyně v Dalmácii je živá, živoucí. Je připravena podpořit nás a probudit a rozvinout svůj aspekt v nás. Přitom každé naše vědomé přijímání této energie opětovně posílí energii Bohyně na Zemi. Je to překrásná spolupráce.

Zveme vás k ní.

V přirozeném plynutí, v pružném odpovídání na impulzy energie místa v čase přichází požehnání, léčení a zázraky. Bezpečí, důvěra, odevzdání. Přijímání. Tím se plní Grál, z něhož se hojnost Života rozlévá.

I Dalmácie má své Černé Madony a místa zasvěcená Velké Matce - Bohyni a je prodchnutá nyní znovu povstávající energií Isis. Jedním z takových významných silových míst je právě staré přímořské městečko Primošten se svým okolím. Jeho duchovní zvláštností je, že bylo založené ve středověku skupinou balkánských Bogomilů, což byli pokračovatelé prvotních křesťanských, esénských a gnostických tradic vycházejících z původního působení Ježíše (Ješua) a Marie Magdalény na Zemi, čímž se energie Krista (ztělesněná Ješuou a Magdalénou) zdánlivě bezděky ukotvila i v těchto místech.

Již samotná transformující, otevírající a léčivá moc tamního genia loci silně působí a vědomou prací je ještě umocňována.

Společný čas v kruhu bude rozdělen do dvou bloků, dopoledního a večerního. Během dne je volno u Jadranu, které lze svobodně využít přesně k tomu, po čem tělo, duše, duch a srdce touží (v místě je i krásná čistá divoká pláž s možností nuda koupání pro romantické duše, olivové háje, přímořská dalmátská příroda).

Dopoledním programem u moře (od 9 do 11) je jógové cvičení  s aromaterapií pracující s tělem, duší, vodní rituál, krátká sdílení.

Večerní cca tříhodinový program bude pokaždé nějak tematicky zaměřený, ale bude se organicky dotvářet dle "tady a teď" energií (tanec, tvoření, meditace, kreslení, masáže...) a uzavřený společným sdílením.

Programem, cvičením a rituálem vás provedou Dana Colledge a Petra Kalistia Lammas.

UBYTOVÁNÍ: v 2lůžkových pokojích v tříhvězdičkovém apartmánu s terasou, 80m od pláže v tiché části městečka, strava vlastní (moderně vybavená kuchyň - možnost individuálního i společného vaření)

DOPRAVA: vlastní; možnosti: auto (ideálně lze domluvit spolujízdy). Linkový autobus (ráda poskytnu bližší info o společnostech, nástupních místech a cenách; obvyklá cena za zpáteční jízdenku 2200 Kč). Letecky (do Splitu a autobusem z letiště do Primoštenu (cca 40 km))

CENA: 8 000 Kč při platbě zálohy 2000 Kč na účet 669718153/0800

Počet míst je omezen, proto se, prosím, hlaste a rezervujte místo co nejdříve. Minimální počet účastnic je 6, maximální 10.

PŘIHLÁŠKY, REZARVACE A PROJEVY ZÁJMU POSÍLEJTE V REZERVAČNÍM FORMULÁŘI NÍŽE

Dotazy na 604 209 985 (Danai), dana.labute@seznam.cz


Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.