CESTA KRÁLOVNY A POSVÁTNÝ PROSTOR    8.9.-15.9.2018Primošten, Chorvatsko

TÉMA 

Letošním tématem mořských kruhů bude "CESTA KRÁLOVNY"

DOTKNEME SE SVÉ VNTŘNÍ KRÁLOVSKÉ SVRCHOVANOSTI. PROŽIJEME SI, JAK S GRÁCIÍ KRÁČET SVÝM ŽIVOTEM A BÝT ŽIVOU VODOU PRO SEBE I OKOLÍ.

- NALÉZÁNÍ SVÉ ČISTÉ ŽENSKÉ GRÁCIE, TVOŘENÍ VNITŘNÍ A VNĚJSÍ, HÝČKÁNÍ SE -

- komorní ženský kruh u moře na nádherném silovém místě nabitém energií Bohyně -

Budeme V SOBĚ OBJEVOVOVAT KRÁLOVNU SVÉHO ŽIVOTA A LADIT SE NA NÁŠ POSVÁTNÝ VNITŘNÍ PROSTOR, KTERÝ JE MÍSTEM, KDE SÍDLÍ A ODKUD LASKAVĚ A MOUDŘE VLÁDNE NAŠE VNITŘNÍ KRÁLOVNA, UVNITŘ I VNĚ.

Pomáhat nám v tom budou jemné a účinné techniky a přirozeně nás bude podporovat síla genia loci a povstávající milující a transformující a podporující energie Černé Madony působící v místě.

 Budeme se také hýčkat a ladit naší jemnou ženskou energii, abychom byly postupně schopné stále více vnímat a cítit její hlubokou sílu. Léčivou, plynoucí, hojivou, tvořivou, milující, radostnou, vyživující, naplňující, podporující, sebemilující, intuitivní.


Nástin programu

Společný čas v kruhu bude rozdělen do dvou bloků, dopoledního a večerního. Během dne je volno u Jadranu, které lze svobodně využít přesně k tomu, po čem tělo, duše, duch a srdce touží (v místě je i krásná čistá divoká pláž s možností nuda koupání pro romantické duše, olivové háje, přímořská dalmátská příroda).

Dopoledním programem u moře (od 9 do 11) je cvičení na probuzení energií v těle, jógové cvičení s aromaterapií pracující s tělem, duší, spontánní vodní rituál.

Večerní cca tříhodinový program bude pokaždé nějak tematicky zaměřený a bude se organicky dotvářet dle "tady a teď" energií (tanec, tvoření, hudební meditace (zvonkohry a gongy) a jiné meditace, kreslení, masáže a další...).

Respektujeme autonomii každé královny. Podporujeme laskavé společenství stejně jako individuální svobodu.

Programem a cvičením vás bude provádět Danai Colledge (a Černá Madona ;-).

UBYTOVÁNÍ: v 2lůžkových pokojích v tříhvězdičkovém apartmánu s terasou, 80m od pláže v tiché části městečka, strava vlastní (moderně vybavená kuchyň - možnost individuálního i společného vaření)

DOPRAVA: vlastní; možnosti: auto (ideálně lze domluvit spolujízdy). Linkový autobus (ráda poskytnu bližší info o společnostech, nástupních místech a cenách; obvyklá cena za zpáteční jízdenku 2200 Kč. Od loňského roku jezdí i "žlutý autobus" Student agency - velmi pohodlný; je dobré rezervovat si v něm místo dříve). Letecky (do Splitu a autobusem z letiště do Primoštenu (cca 40 km))

CENA: 8 000 Kč (zahrnuje ubytování, lektorné a organizaci)

Počet míst je omezen na 10, proto se, prosím, hlaste a rezervujte si místo raději co nejdříve.

REGISTRACE A PŘIHÁŠKY: v rezervačním formuláři níže. Tam můžete také posílat dotazy či projev zájmu.

ZÁMĚR

Vytvoříme zásoby energie na přicházející podzim a zimu. Objevíme a oživíme v sobě naši vnirtřní královnu a její čistou grácii propojující duši, ducha i tělo. I tentokrát se k tomuto záměru vydáme především cestou různých cvičení, aroma-jin-jógou, tancem, meditacemi, relaxací a hýčkáním se masážemi. Budeme aktivně relaxovat v tanci, cvičit, nořit se do meditace s éterickými oleji, vstřebávat nádheru okolí, plout svými vnitřními světy na kosmických vlnách zvuků gongu a zvonkoher, vyjádříme se intuitivní kresbou, budeme o sebe pečovat aromaterapeutickými masážemi, sdílet a provádět očistné vodní rituály a otevřeme se pro vnímání a přijímání místní energie Bohyně...

GENIUS LOCI

Dovolíme energii místa, aby v nás sama iniciovala léčivé a transformační procesy jemnou laskavou cestou. Navštívíme tamní posvátná místa Matky Země. Týdenní jemná práce a spolubytí v kruhu na posvátném silovém m.ístě přinese hluboké prožitky a léčivé proměny.

ZKUŠENOSTI

DO PRIMOŠTENU JEZDÍME DĚLAT KRUHY JIŽ TŘETÍM ROKEM A KAŽDÝ Z NICH BYL JEDINEČNÝ A NÁDHERNÝ. KAŽDÉ ÚČASTNICI PŘINESL HLUBOKÝ, KRÁSNÝ A TRVALÝ ZÁŽITEK NAPOJENÍ SE NA SVŮJ VNITŘNÍ POSVÁTNÝ PROSTOR A ZÁROVEŇ HOJNOST PROŽITKŮ NA NÁDHERNÉM MÍSTĚ U MOŘE V RADOSTNÉM KRUHU SESTER

Dovoluji si sdílet čerstvé zpětné vazby ze slunovratové Cesty Královny:

"Danaí, děkuji za ty úžasné chvíle, které jsem s tebou mohla sdílet. Je mi krásně a cítím se stále jako Královna. Jsi světlem, které září. Přeji Ti, abys stále probouzela další a další ženy, ukazovala jim jejich jedinečnost a opravdovost. Určitě se nevidíme naposledy. Děkuji Ti Danai za vše. Objímám J"

"Již jsem mnoho procestovala a viděla, ale Přimošten , Černá Bohyně a energie Máří Magdalény pod milým, laskavým a zkušeným vedenim Danai byl pro mě skutečný zážitek spojenectví, ženskosti, svobody a energie obklopen křišťálově čistou mořskou vodou♡♡♡. L."

"Před měsícem jsem se zúčastnila týdenního pobytu v Primoštenu, který nesl název "Cesta královny". Byl to pro mě úžasný zážitek. V krásném prostředí, u čistého moře, málo turistů, síla Černé madony, vzájemné opečovávání, masáže...díky, Danai, za energii královny, kterou jsem díky Tobě pocítila a i teď, měsíc po návratu, z ní čerpám. Tvá moudrá slova, tvé vonné olejíčky, písně, tanec, zpívání a koupání za měsíčního svitu...tak očistné a léčivé pro ženskou duši...slovy se to moc vyjádřit nedá, je úžasné to zažít. Děkuji. Petra"PRIMOŠTEN

Primošten a okolí je místo, kde energie Černé Madony v mnohých podobách prostupuje prostředí a kde jeden kouzelný celek tvoří slunce, tyrkysové moře, oblázkové pláže i divoké skály prorostlé blyštivými krystaly, piniové háje a prastaré háje olivové, voňavá středomořská flóra a malé staré městečko z bílého kamene střežící svůj obraz Černé Madony v kostelíku na vrcholku k pevnině "přimostěného" kulatého ostrůvku.

To a ještě víc je Primošten a jeho okolí. Vysíláme toto pozvání na setkání v tvořivém ženském kruhu na dobu, kdy turistický ruch již pospává, zato sluncem vyhřáté moře a skály odráží hřejivé paprsky slunce a fíky i mandle ve zdivočelých sadech jsou zralé a hojnost Bohyně obdarovává rozličnými způsoby. V září je čas odpočinout si po vrcholném létě a zároveň si ještě vychutnat jeho dozvuky co nejplněji a oddat se moři, slunci, sálající a vonící přírodě a otevřít se požehnaným darům, kterých je v Primoštenu dost.

SÍLA BOHYNĚ

Energie Bohyně v Dalmácii je živá, živoucí. Je připravena podpořit nás a probudit a rozvinout svůj aspekt v nás. Přitom každé naše vědomé přijímání této energie opětovně posílí energii Bohyně na Zemi. Je to překrásná spolupráce.

Zveme vás k ní.

GRÁL

V přirozeném plynutí, v pružném odpovídání na impulzy energie místa v čase přichází požehnání, léčení a zázraky. Bezpečí, důvěra, odevzdání. Přijímání. Tím se plní Grál, z něhož se hojnost Života rozlévá.

ČERNÁ MADONA

I Dalmácie má své Černé Madony a místa zasvěcená Velké Matce - Bohyni a je prodchnutá nyní znovu povstávající energií Isis. Jedním z takových významných silových míst je právě staré přímořské městečko Primošten se svým okolím. Jeho duchovní zvláštností je, že bylo založené ve středověku skupinou balkánských Bogomilů, což byli pokračovatelé prvotních křesťanských, esénských a gnostických tradic vycházejících z původního působení Ježíše (Ješua) a Marie Magdalény na Zemi, čímž se energie Krista (ztělesněná Ješuou a Magdalénou) zdánlivě bezděky ukotvila i v těchto místech.

Již samotná transformující, otevírající a léčivá moc tamního genia loci silně působí a vědomou prací je ještě umocňována.

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.