AVALON 2020

INICIAČNÍ A AKTIVAČNÍ CESTA


VKROČTE DO ČASU ZÁZRAKŮ, PROMĚN A ROZKVÉTÁNÍ SRDCE V MAGICKÉM AVALONU, KDE PODSTATNÉ KÓDY GRÁLU V ZEMI I V ÉTERU PO VĚKY JSOU A V TOMTO ČASE SE JEŠTĚ VÝRAZNĚJI AKTIVUJÍ V PŘÍLIVU SJEDNOCUJÍCÍCH A VĚDOMÍ SRDCE PROBOUZEJÍCHÍCH ENERGIÍ

AVALON , Glastonbury, Somerset, Wiltshire, Anglie 2020 ( týdenní pobyty 18. - 24. 5., 24. - 31. 5.)

Podzimní termín je 27. 9. - 4. 10.

Na tuto cestu JSOU SRDEČNĚ ZVÁNI I MUŽI. Muži, hlaste se také, ať je vaše energie s naší v rovnováze i početně.


Posvátná silová místa v Glastonbury a okolí jsou jedny z nejsilnějších na Zemi - přicházejí hluboké prožitky a aktivace potenciálů díky propojení se s pradávnými silovými místy Země - ladění se na energie daných silových míst navyšuje vibrace srdce, těla, duše - rozpouští se blokády v srdci,  otevírají se cesty k větší svobodě duše i těla, rozkvétá posvátné lidství v nás.

Tentokrát se na svatých místech Avalonu budeme moci otevřít přílivu nových sjednocujících diamantových energií, které mají moc stírat staré dualitní uvažování i prožívání a převést nás nově do stavu harmonie a souladu s naší podstatou, vesmírným plynutím a tvořením.

The Tor, Glastonbury Abbey, The Wearyall Hill, Chalice Well, White Spring, kaple Marie Magdalény - celodenní výlet do Avebury - megalitické stavby - pobyt je pro příjemně malou  skupinu.

Glastonbury a jeho okolí, dříve nazývané také Avalon, nese a stráží energii jedné ze srdečních čakrer Země a Bohyně Velké Matky. Avalon je po právu opředen množstvím legend a mýtů a především těmi grálovými. Svým kouzelným dotekem poskytuje změnu a posun ve vědomí i cítění všem poutníkům, kteří jej navštívili či navštíví, napříč věky až po dnešní čas. Kdo se tomuto doteku otevře, začne více vnímat své srdce, jeho potenciál a rozpínání a pocítí skrze otevřené srdce změnu ve svém vědomí a prožívání života. Je to jedno z míst na Zemi, jehož dalekosáhlý léčivý potenciál se dotkne každého, kdo žádá.

"Poprosila jsem a naladila jsem se dnes na letošní květnový Avalon, do jeho potenciálního pole. Zážitek byl okamžitý a obrovský. Jedna zemská sprála se doširoka vytáčí a otvírá k povrchu Země, druhá, zrcadlově skoro stejná, na ní téměř přiléhá z nebe.. Prostor mezi nimi je naplněn světlem, obrovským zářivým diskem světla. Jeho potence jako ze srdečního epicentra světelně pulzuje obrovskou rychlostí plošně dál, celou Zemí...

Byla to síla, bude to veliké zažehnutí. D."

Můžete se těšit na velikou dávku světla a na posvátný silový Tor, Chalice Well a zahrady, White Spring, Glastonbury Abbey a kvetoucí posvátné hlohy, kapli Marie Magdaleny, megalitické stavby v Avebury a další. A především na úžasnou energii léčení a proměn, kterou je celá oblast prodchnutá.

Můžete se těšit na to, že vás prostoupí stále živoucí energie Avalonu a Bohyně a dotknou se vašeho srdce, kterému dají ještě víc rozkvést a rozšířit se.

Muži se zde mohou setkat se svou vntřní podstatou ochránce Grálu.


Jemný nástin programu pobytu v Avalonu: Vše intuitivně, bohatě a rozmanitě. Den začneme naladěním se na sebe jemným ranním protažením s esenciálními oleji. Dále bude následovat návštěva některého silového místa a společná práce na něm dle aktuálního vedení a potřeb. Uděláme si také výlet na silová místa v okolí. Během dne bude prostor i pro individuální procházky či odpočinek. Vše je dobro-volné. I večerní společné sdílení v kruhu.


V hravosti, radosti a spolutvorbě v přílvu grálského diamantového světla, které proměňuje vše staré.


Pobyt v Glastonbury je kouzelný dotek pro sdrce a duši, který se nejen nezapomíná, ale kterým spousta věcí teprve začíná...


Ještě v nedávné minulosti, do počátku prvního tisíciletí n.l., byly jabloněmi porostlé kopce v blízkosti dnešního Glastonbury oblévány mělkým mořem, ve kterém se mísila slaná mořská voda se sladkou říční. Proto se Avalon (Jablkov) nazýval také Ostrovem jablek a halily jej často přízračné mlhy. Od pradávna byl útočištěm i učilištěm poutníků hledajících vyšší moudrost a lásku ve svých srdcích, duších a ve-smíru. Po věky byl spravován a opatrován zasvěcenci, kněžkami, knězi a druidy, jejichž jména i příslušnost se měnily plynutím času, kteří však vždy strážili toto posvátné silové místo a udržovali jeho energie ve službách pro harmonický život na Zemi.

Ubytování je přímo v Glastonbury pod horou Tor v samostatném domku s 1 a 2lůžkovými pokoji, se zahradou, meditační místností s krystaly, jídelnou a kuchyní. Pár minut pěšky od centra. Maximální počet účastníků je sedm, příjemný komorní počet.

V ceně pobytu je i celodenní výlet do Avebury a okolí. Avebury je staroanglická vesnička stojící v největším megalitickém kamenném kruhu v Evropě. Na kruh navazuje stezka z megalitů vedoucí ke kopci Silbury Hill - uměle vytvořenému kuželovitému pyramidálnímu kopci, který sousedí s West Kennett Long Barrow - pradávnými zasvěcovacími a energetizačními podzemními kamennými komorami. V bezprostřední blízkosti Avebury je také největší výskyt kruhů v obilí v Evropě. Je to jedinečné místo pro regeneraci a posílení.

Cena zájezdu (28. 9. - 4. 10. 2020) je 19 000 Kč. Zahrnuje komfortní ubytování, taxi transfery z letiště v Bristolu, celodenní výlet do Avebury, vstupy, organizaci, lektorné. Rezervace je při záloze 5 000 Kč na 669718153/0800.

Cena nezahrnuje letenku, tu si každý zařizuje sám.

Informace o letech: Praha - Bristol se společností EasyJet (www.easyjet.com).

Odlet z Prahy 18. 5. a 24. 5. v 21.50, odlet zpět z Bristolu 24. 5. a 31. 5. v 18.20. Sraz před odletem na letišti v Praze. Vše ohledně cesty a srazu se bude dolaďovat dostatečně včas před odletem ve skupině na messengeru.

Pro přihlášení nebo projev zájmu použijte rezervační formulář níže. Dotazy i na messengeru Danai Colledge nebo na 604 209 985 a dana.labute@seznam.cz.


Těším se na další nádherný společný čas zázraků, proměn a rozkvětu v květnovém Avalonu. Danai