DRAČÍ TANEC - DRAGON DANCE

DRAČÍ TANEC ✨✨✨DRAGON DANCE

TANEČNĚ MEDIAČNÍ SETKÁNÍ. SPOLUTVOŘENÍ NA MNOHA ÚROVNÍCH.
Praha 5, studio Moteel, 8.2. 11 - 21hod.
ZVEME KE SPOLEČNÉMU TANCI DRAČÍCH SIL A NAŠICH DRAKŮ. ZVEME K VYSLÁNÍ MOCNÉHO SVĚTELNÉHO IMPULZU DRAČÍ SÍLY DO SFÉR ZEMĚ.

Dračí síla. Je tvořivým projevem Lásky a síly Zdroje. Povstává a rozpíná svá zářivá pestrá energetická křídla. Sytí každou buňku, žádný kout jí neunikne, proudí každým vláknem těla i bytí.

V tvoření se neomezuje na staré vzorce a tvary. Tráví je svým kosmickým světlem a tvoří nové. V propojení s PraZdrojem tvoří novou dobu, staví osnovy nového paradigma, taví staré struktury.

Tvoří v nezatíženosti, tvoří v pestrobarevných proudech jiskřící lásky. Povstává v nás a skrze nás a dál letí prostorem, rozpíná se éterem.

Plní sféry Země od jádra a dál až ke hvězdám. Nic kalného před ní neustojí. Nové světelné sítě kolem Země strojí.

Nezná překážek. Ty naše vnitřní s naším svolením boří. Aby povstalo nové, které nepodléhá diktátu strachu a starých systémů nesvobody. Nové, které je v souladu s naší bytostnou esencí a je vyživováno přímo ze Zdroje Bytí.

ZVEME KE SPOLEČNÉMU TANCI DRAČÍCH SIL A NAŠICH DRAKŮ. ZVEME K VYSLÁNÍ MOCNÉHO SVĚTELNÉHO IMPULZU DRAČÍ SÍLY DO SFÉR ZEMĚ, KDE SETKÁNÍ SATURNA A PLUTA VYTAHUJE TO, CO ODKLIZENO MÁ UŽ BÝT.

Dračí síla Lásky tvořivé síly Zdroje tká zázračné proměny. Naši draci jsou naši noví a přitom tak pradávní spojenci. S nimi můžeme tvořit vše nové. V nás i v Síti široko daleko.

POZVÁNÍ K VYTVOŘENÍ VELIKÉ VLNY LÁSKYPLNÉ A MOCNÉ DRAČÍ SÍLY NA PODPORU A PROZÁŘENÍ NEJEN NAŠEHO PROBÍHAJÍCÍHO OSOBNÍHO PŘERODU DO NOVÝCH SVĚTELNÝCH ENERGIÍ, ALE I NA PODPORU TOHO NEJLEPŠÍHO A NEJLÁSKYPLNĚJŠÍHO SCÉNÁŘE V DĚNÍ, KTERÉ SE TEĎ ODEHRÁVÁ NEJEN V JEMNĚHMOTNÝCH SFÉRÁCH ZEMĚ.

Spolutvoření v novém. V dračí síle. V pohybu, v tanci i v meditaci, v lásce, v propojení a napojení, v radosti a extázi srdce a lásky. V každé buňce těla i široko daleko v éteru.

Mezi tanečními bloky budou meditace a cvičení na probuzení a práci s dračí energií a gongové zvukové tranzové lázně.

Propojením se svou dračí energií, se svým drakem a dnem plným extatického i meditačního tance v dračí síle vás provedeme spolu s Matúšem Sargonem Khanem.

V lásce a Dračí síle,
Danaí a Matúš Sargon

✨✨✨Navždy Láska ✨✨✨

8. února, Studio Moteel, Praha 5, Drtinova 325/11
Od 11 do 21 hod.
S sebou pohodlné oblečení na tanec, svačiny, pití (budem tančit meditovat a energeticky pracovat 10 hodin) a případně i bubny či podobné nástroje použitelné při tanci.
Cena 2020 Kč (85 Eur)
Přihlášení na messenger Danai Colledge nebo email dana.labute@seznam.cz nebo níže v registračním formuláři.
Záloha 1020, zbytek na místě.

Těšíme se na velkou kosmicko-zemskou dračí jízdu ✨🙏🐉💖✨⚜️

.

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.