BALZÁMOVÉ KRÉMY

Balzámové krémy z Fair-trade bambuckého másla s panenskými oleji obohacené o vysoce kvalitní éterické oleje pro přírodní péči o pleť

Všechny složky krémové směsi pochází z rostlinné říše matky Země a neobsahují žádné chemické přísady, proto mohou poskytnout péči i velmi citlivé pokožce včetně dětské a uspokojit milovníky čistě přírodních přípravků.

Dodávají pleti přirozenou výživu a hebkost a jsou jí dobře přijímány.

Obsažené éterické oleje lékopisné kvality mají nejen specifický blahodárný vliv na zdraví kůže a mohou pomoci účinně řešit konkrétní potíže (viz seznam účinků éterických olejů), ale nesou také mocné, léčivé a radostné poselství rostlin a duši vždy potěší svými vibracemi vůní.

V nabídce je mnoho variací vůní s rozličnými éterickými oleji.

Ruční výroba krémů zaručuje šetrnost ke spotřebiteli i životnímu prostředí.Krémy jsou vyráběny s péčí a láskou.

Doporučené dávkování: malinké množství vetřít do čisté pokožky a nechat vstřebat. Doporučené skladování: při pokojové teplotě.

Bambucké máslo v těchto krémech je sbíráno v afrických savanách z ořechů stromů karité a je z Fair Trade zdroje.

Nabízené varianty krémů:

Bergamot s grepem, Levandule s pomerančem, Geránie, Růže, Heřmánek, Jasmín, Neroli, Palmorůžová, Meduňka, Ylang-ylang, Grep, Jalovec, Cedr s nardem


Stručný přehled účinků jednotlivých éterických olejů:

Bergamot : na citlivou, mastnou problematickou pleť, akné. Protiplísňové a dezinfekční účinky, podporuje hojení, působí podpůrně proti herpes. Teplá citrusová vůně vnáší slunce a rozhání chmury. V kombinaci s heřmánkem tiší svědění alergického původu.

Cedr : na akné, mastnou pleť, dobře působí na lymfatický systém a cévy, posiluje vůli, nevhodný v těhotenství.

Grep : na mastnou pleť, desinfikuje, deodorizuje, tonizuje, pročišťuje, osvěžuje, čistí lymfatický systém.

Geránium : (muškát vonný) vhodný na všechny typy pleti i na suchý ekzém, má hojivé, normalizační a čistící vlastnosti, zabraňuje tvorbě jizev, zklidňuje při stresu, povznáší a vylaďuje duši.

Heřmánek římský : hojivý, zklidňující, na zanícenou pleť.

Jalovec : na rozšířené žilky, posiluje ledviny, močový a lymfatický systém, pročišťuje organizmus, pročišťuje od negativních myšlenek. Vhodný na vtírání do nohou.

Levandule úzkolistá : vhodná na každý typ pleti,, má vliv na tvorbu nových buněk, antiseptická, proti herpes viru, hojivé účinky, brání tvorbě jizev, vhodná pro děti, vhodná před a po opalování, zklidňuje, vhodná na drobné ranky a popáleniny.

Meduňka : k ošetření mastné pleti, čistící vlastnosti, opary, herpes, pachové korigens, tiší bolesti hlavy, zklidňuje, antidepresivní

Nard : ošetřující a hojivé vlastnosti, akné, vhodný pro všechny typy pleti, harmonizující účinky na srdce a játra, pomáhá při neklidu, nespavosti, úzkosti a depresi.

Palmorůžová : je dostupnější náhradou vzácného růžového oleje, má podobné účinky jako růžový olej,podporuje regeneraci kůže, akné, suchý ekzém, lupénka, plísně, zchlazující účinky, tiší úzkost.

Pomeranč : na ochablou unavenou pleť, rozpraskanou kůži, osvěžuje, uvolňuje napětí.

Růže : ideální na všechny typy pleti, obzvlášť na zralou a citlivou, tonizuje, čistí.

Ylang-ylang : omlazující účinky na pokožku, uklidňuje, harmonizuje emoce, působí afrodiziakálně.

Jasmín : pečuje o všechny typy pleti, zvláště vhodný pro suchou a citlivou, potlačuje svědivost a rudnutí

Neroli : pro všechny druhy pleti, podporuje tvorbu nových buněk a eliminuje staré, vhodný na rozšířené žilky

Heřmánek: na citlivou až zánětlivou pleť, zklidňující, hojivý

Ceník zde    CENA za kelímek 30 ml: 110 Kč