JORDÁNSKO

JORDÁNSKO 2023
AKTIVAČNÍ A DOBRODRUŽNÁ EXOTICKÁ CESTA

Týdenní putování po krásných a mocných silových místech Jordánské země.

Začneme v severní části Jordánska ve starodávné tisícovky let staré Madabě, kde je na vrcholu Akropole v podzemí jedna z nejstarších studní, studna moábské Rút, pramáti krále Davida a Ježíše a mnohých dalších. Místo, kde se lze citelně setkat s nádhernou energií Kosmické matky vyvěrající z hlubin země. Aktivace propojení Hlubin a Výšin do jednotné Záře.

Blízko Madaby je hora Nebó, ze které je výhled na zaslíbenou zem a Mrtvé moře, do kterého se vlévá Jordán. Kousek od hory Nebó je Mojžíšův pramen, který nese otisk Diamantových kódů v Prameni Lásky svlažujícího srdce i Zemi a aktivujícího nové hvězdné kódy partnerství v čistotě vzájemné lásky, úcty a rovnosti.

Okolní pouštní kopcovitá krajina posvátného místa, kde se vlévá Jordán do Mrtvého moře, otevírá v duši hloubku, která ji rozšíří časoprostorem a lze se tam v sobě dotknout bodu Nula, ze kterého může vyrůst nová geometrie Duše v Lásce a Míru nového stvoření.

Mrtvé moře skýtá koupání na divoko, třeba právě pod dorůstajícím prvním jarním úplňkem. (V minerály prosycené nadnášející vodě lze také nanečisto trénovat chůzi po vodě 😀).

Údolí Jordánu a jeho okolí má své nezaměnitelné vibrace sahající daleko za to, co je vidět pouhým okem.

V jižní části Jordánska strávíme čas v údolí Malé Petry. Divoké přenadherné pouštní údolí barevných skal a písečného dna, kde kosmické proudy líbají Zemi a tvoří Přítomnost s velkým P. Návštěva velké Petry je také možná. 

Malá Petra s divokým údolím i se svými dávnými chrámy vytesanými ve skalách není turisticky přetížená jako její sousední sestra, známá Petra. Právě proto si Malá Petra zachovává svou magickou sílu lidské i přírodní svatyně prostoupené Boží kosmickou přítomností. A dějí se tam věci.. 😉

Jeden týden v Jordánsku na silových místech se prožívá jako možná měsíc.. A další měsíce a roky zůstává živý otisk a přijaté kódy silových míst pracují jako stále se rozvíjející se fraktál.

Jordánsko je má láska. A chci se o ni podělit. A nabídnout napojení na pradávné i nové kódy, které mohou působit v každém, kdo v úctě otevře své srdce a duši darům Země a Vesmíru, které tam byly vloženy.

Nezapomenutelné, nenahraditelné..
Většina toho se ani nedá dát do slov..
Je to o síle hlubokého prožitku a proměny..

Termín: 23.2. - 2.3. 2023 
Odlet z Prahy do Ammánu ráno 23.2.
Návrat 2.3. večer do Prahy.
Cenově tato týdenní aktivační exotická cesta vychází takto :
19 000 Kč (777 eur) ubytování se snídaní a částečně polopenzí, transfer po Jordánsku, organizace, průvodcování a provázení meditacemi a aktivačními místy 24/7..)
Dále letenka, která nyní stojí 3 až 4 000 Kč, let s Ryanair Praha - Ammán - Praha. A Jordánské vízum, které se kupuje na letišti v Ammánu po příletu za 40 JOD, cca 1 300 Kč.
Letenku i vízum si každý kupuje i hradí sám. Mohu případě poradit ohledně nákupu letenky. Čím dříve, tím lépe a výhodněji.
Malá skupina. 8 účastníků.
Těším se... V lásce, Danai

Rezervace je při platbě zálohy 6 000 Kč. Prosím, pište mi do soukromé zprávy na FB Danai Colledge nebo na email dana.labute@seznam.cz nebo v rezervačnám formuláři níže.

Zpětné vazby z předchozí cesty :

Cesta do Jordánska, pro mě znamenala cestu k sobě. A povedlo se mi to🙏😊..... Chtěla jsem jet sama se sebou, bylo mi jedno, jestli se s někým seznámím nebo ne. Byl to čas pro mě..... Ještě jednou velké díky, vlastně ti budu děkovat do nekonečna🙏🙏🙏. Bylo to přesně to, co jsem potřebovala. Je to nádherná země s krásnou čistou energií. Všechna mista, kam jsi nás vzala byla zajímavá, nedokážu říct, co bylo nejvíc. Ale vím jistě, že se tam vrátím 😊.... Jinak organizačně mi to vše vyhovovalo, akorát do Velké Petry by to chtělo si přivstat a být tam déle. Takže za mě velká spokojenost. Jsem stále nadšená 😁 D. B. 


V Malé Petře jsme to popsali hezky. Zažival jsem s Vámi stav míru ❤️🙏a blaženosti ❤️🙏to je víc než bezpodmíneční láska. 🍀🍀🍀Bylo to nádherné a ty emocionální vlnky jsme zvládali moc hezky, bylo citit uctu a respekt. Hezké bylo to oslovení sestričky a bráško...na duchovní cestě úžasné ❤️💯jak jsi dokázala pozvednout a podržet tu úroveň pro všechny se zvládaním emoci a uváděním do rovnováhy.

Pochopil jsem víc ženy a děkuji za přijeti.

Jít na pouť pro mě byla výzva s osmi ženami.... 🙏

Cítil jsem, že mám svoji přitomnost ve skupině se všemi ženami sdílet a každa žena je tak jiná a potřebuje laskavý přístup.

Danai energiu, kterou jsme sdileli společně byla úžasná a moje vedomi se přesouvalo často do tranzu brněni celého těla. 🥰

Tvoje hra je baječna a vyžaruje klid a stači mě prosté bytí. L. S. 


Od návštěvy studny Rút jsem v dokonalém nastavení blažené přítomnosti, bezpodminecne laskyplné plynutí v hladině "vše je v pořádku ", v dokonalem přijetí okolí a Sebepřijetí v ještě prohloubeném pojetí, než tomu bylo kdy předtím. Neříkala bych tomu nějaký zázrak, ale cosi se ve mě pohlo a jedu zcela nový level. (Ale to je jasný, to my všichni se pořád znovuzrozujeme a fičíme dál)

Co mi ale přijde fascinující je ze se pořád vracím do "údolí lebek" a k té lebce jak jsme v ní seděly. Jako bych dostala jakési povolení, nebo klíč k tomuto vláknu prastareho vědění, které je fyzicky ukotveno právě tam. Je to celé obrovsky velké, informace proudí ve dne i v noci🙏💫 P. J. Sem vložte podnadpis

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.