JORDÁNSKO

 ☀️JORDÁNSKO☀️

INICIAČNÍ A DOBRODRUŽNÁ EXOTICKÁ CESTA

21.4. - 28.4. 2024

Pozvání na další týdenní putování po krásných a mocných silových místech Jordánské země. Srdečně zvu sestry i bratry z Čech i ze Slovenska. 

Pouť začneme v severní části Jordánska ve starodávné tisícovky let staré Madabě, kde je na vrcholu Akropole v podzemí jedna z nejstarších studní, studna moábské Rút, pramáti krále Davida a Ježíše a mnohých dalších. Místo, kde se lze citelně setkat s nádhernou energií Kosmické matky vyvěrající z hlubin země. Aktivace propojení Hlubin a Výšin do jednotné Záře.

Blízko Madaby je hora Nebó, ze které je výhled na zaslíbenou zem a Mrtvé moře, do kterého se vlévá Jordán. Kousek od hory Nebó je Mojžíšův pramen, který nese otisk Diamantových kódů v Prameni Lásky svlažujícího srdce i Zemi a aktivujícího nové hvězdné kódy v čistotě vzájemné lásky, úcty a rovnosti.

Okolní pouštní kopcovitá krajina posvátného místa, kde se vlévá Jordán do Mrtvého moře, otevírá v duši hloubku, která ji rozšíří časoprostorem a lze se tam v sobě dotknout bodu Nula, ze kterého může vyrůst nová geometrie Duše v Lásce a Míru nového stvoření.

Údolí Jordánu a jeho okolí má své nezaměnitelné vibrace sahající daleko za to, co je vidět pouhým okem.

Mrtvé moře skýtá jedinečné koupání na divoko (V minerály prosycené nadnášející vodě lze také nanečisto trénovat chůzi po vodě 😀). Pobyt v nedalekých termálních vodopádech po koupání v Mrtvém moři ještě víc podpoří relaxaci a očistu živlem vody v pouštní krajině.

Projdeme se také nádherným divokým wádí (kaňonem), kterým po oblázkách protéká čirý potok mezi desítky metrů vysokými pískovcovými skalami pestrých barev a tvarů. Další nezapomenutelný prožitek. Majestát přírody..

V jižní části Jordánska strávíme čas v údolí Malé Petry. Divoké přenadherné pouštní údolí barevných skal a písečného dna, kde kosmické proudy líbají Zemi a tvoří Přítomnost s velkým P.

Malá Petra s divokým údolím i se svými dávnými chrámy vytesanými ve skalách není turisticky přetížená jako její sousední sestra, známá Petra. Právě proto si Malá Petra zachovává svou magickou sílu lidské i přírodní svatyně prostoupené Boží kosmickou přítomností. A dějí se tam věci.. 😉

Je samozřejmě také možné navštívit známou Petru sousedící s Malou Petrou.

Jeden týden v Jordánsku na silových místech se prožívá jako možná měsíc.. A další měsíce a roky zůstává živý otisk a přijaté kódy silových míst pracují jako stále se rozvíjející se fraktál.

Jordánsko je má láska. A chci se o ní opět podělit. A nabídnout napojení na pradávné i nové kódy, které mohou působit v každém, kdo v úctě otevře své srdce a duši darům Země a Vesmíru, které tam byly vloženy.

Nezapomenutelné, nenahraditelné..

Většina toho se ani nedá dát do slov..

Je to o síle hlubokého prožitku a proměny..

Cesta je pro skupinu osmi osob.


☀️

Cenově tato týdenní aktivační exotická cesta vychází takto :

19 000 Kč (cca 800 Eur) ubytování se snídaní plus 3x večeře, transfer po Jordánsku, organizace, průvodcování a provázení meditacemi a aktivačními místy 24/7..)

Dále letenka: let s Ryanair Praha - Ammán - Praha. A Jordánské vízum, které se kupuje na letišti v Ammánu po příletu za 40 JOD, cca 1 300 Kč.

Letenku i vízum si každý kupuje i hradí sám. Mohu poradit a pomoci při nákupu letenky. Čím dříve, tím lépe a výhodněji. (Momentálně je cena zpáteční letenky velmi výhodná, okolo 3tis Kč.) 

Těším se... V lásce, Danai

Rezervace je při platbě zálohy 6 000 Kč. Prosím, pište mi do soukromé zprávy nebo na email dana.labute@seznam.cz

Pište mi do zprávy na messenger, prosím. Nebo na WhatsApp 604209985.
Nebo přes formulář níže. 

Děkuji a Těším se!

Za sdílení ze srdce děkuji... ❤️

https://www.magdaleny.cz/jordansko-2022/

Zpětné vazby z předchozích cest :

Cesta do Jordánska, pro mě znamenala cestu k sobě. A povedlo se mi to🙏😊..... Chtěla jsem jet sama se sebou, bylo mi jedno, jestli se s někým seznámím nebo ne. Byl to čas pro mě..... Ještě jednou velké díky, vlastně ti budu děkovat do nekonečna🙏🙏🙏. Bylo to přesně to, co jsem potřebovala. Je to nádherná země s krásnou čistou energií. Všechna mista, kam jsi nás vzala byla zajímavá, nedokážu říct, co bylo nejvíc. Ale vím jistě, že se tam vrátím 😊.... Jinak organizačně mi to vše vyhovovalo, akorát do Velké Petry by to chtělo si přivstat a být tam déle. Takže za mě velká spokojenost. Jsem stále nadšená 😁 D. B. 


V Malé Petře jsme to popsali hezky. Zažival jsem s Vámi stav míru ❤️🙏a blaženosti ❤️🙏to je víc než bezpodmíneční láska. 🍀🍀🍀Bylo to nádherné a ty emocionální vlnky jsme zvládali moc hezky, bylo citit uctu a respekt. Hezké bylo to oslovení sestričky a bráško...na duchovní cestě úžasné ❤️💯jak jsi dokázala pozvednout a podržet tu úroveň pro všechny se zvládaním emoci a uváděním do rovnováhy.

Pochopil jsem víc ženy a děkuji za přijeti.

Jít na pouť pro mě byla výzva s osmi ženami.... 🙏

Cítil jsem, že mám svoji přitomnost ve skupině se všemi ženami sdílet a každa žena je tak jiná a potřebuje laskavý přístup.

Danai energiu, kterou jsme sdileli společně byla úžasná a moje vedomi se přesouvalo často do tranzu brněni celého těla. 🥰

Tvoje hra je baječna a vyžaruje klid a stači mě prosté bytí. L. S. 


Od návštěvy studny Rút jsem v dokonalém nastavení blažené přítomnosti, bezpodminecne laskyplné plynutí v hladině "vše je v pořádku ", v dokonalem přijetí okolí a Sebepřijetí v ještě prohloubeném pojetí, než tomu bylo kdy předtím. Neříkala bych tomu nějaký zázrak, ale cosi se ve mě pohlo a jedu zcela nový level. (Ale to je jasný, to my všichni se pořád znovuzrozujeme a fičíme dál)

Co mi ale přijde fascinující je ze se pořád vracím do "údolí lebek" a k té lebce jak jsme v ní seděly. Jako bych dostala jakési povolení, nebo klíč k tomuto vláknu prastareho vědění, které je fyzicky ukotveno právě tam. Je to celé obrovsky velké, informace proudí ve dne i v noci🙏💫 P. J. Sem vložte podnadpis

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.