JORDÁNSKO

JORDÁNSKO 2022 
AKTIVAČNÍ A DOBRODRUŽNÁ EXOTICKÁ CESTA

Týdenní putování po krásných a mocných silových místech Jordánské země.

Začneme v severní části Jordánska ve starodávné tisícovky let staré Madabě, kde je na vrcholu Akropole v podzemí jedna z nejstarších studní, studna moábské Rút, pramáti krále Davida a Ježíše a mnohých dalších. Místo, kde se lze citelně setkat s nádhernou energií Kosmické matky vyvěrající z hlubin země. Aktivace propojení Hlubin a Výšin do jednotné Záře.

Blízko Madaby je hora Nebó, ze které je výhled na zaslíbenou zem a Mrtvé moře, do kterého se vlévá Jordán. Kousek od hory Nebó je Mojžíšův pramen, který nese otisk Diamantových kódů v Prameni Lásky svlažujícího srdce i Zemi a aktivujícího nové hvězdné kódy partnerství v čistotě vzájemné lásky, úcty a rovnosti.

Okolní pouštní kopcovitá krajina posvátného místa, kde se vlévá Jordán do Mrtvého moře, otevírá v duši hloubku, která ji rozšíří časoprostorem a lze se tam v sobě dotknout bodu Nula, ze kterého může vyrůst nová geometrie Duše v Lásce a Míru nového stvoření.

Mrtvé moře skýtá koupání na divoko, třeba právě pod dorůstajícím prvním jarním úplňkem. (V minerály prosycené nadnášející vodě lze také nanečisto trénovat chůzi po vodě 😀).

Údolí Jordánu a jeho okolí má své nezaměnitelné vibrace sahající daleko za to, co je vidět pouhým okem.

Kousek dál na sever, nad vodami Tiberiadského jezera navštívíme jeskyni, do které se se svými blízkými uchyloval prorok Íssá. Tak muslimové nazývají Ješuu, Ježíše..
Atmosféra jeskyně a její energie zůstává nesmazatelně otisknuta v srdci a lze se tam kdykoli vracet k načerpání síly a míru.

V jižní části Jordánska strávíme čas v údolí Malé Petry. Divoké přenadherné pouštní údolí barevných skal a písečného dna, kde kosmické proudy líbají Zemi a tvoří Přítomnost s velkým P.

Malá Petra s divokým údolím i se svými dávnými chrámy vytesanými ve skalách není turisticky přetížená jako její sousední sestra, známá Petra. Právě proto si Malá Petra zachovává svou magickou sílu lidské i přírodní svatyně prostoupené Boží kosmickou přítomností. A dějí se tam věci.. 😉

Jeden týden v Jordánsku na silových místech se prožívá jako možná měsíc.. A další měsíce a roky zůstává živý otisk a přijaté kódy silových míst pracují jako stále se rozvíjející se fraktál.

Jordánsko je má láska. A chci se o ni podělit. A nabídnout napojení na pradávné i nové kódy, které mohou působit v každém, kdo v úctě otevře své srdce a duši darům Země a Vesmíru, které tam byly vloženy.

Nezapomenutelné, nenahraditelné..
Většina toho se ani nedá dát do slov..
Je to o síle hlubokého prožitku a proměny..

Termín: 1.12. - 8.12. 2022 
Odlet z Prahy do Ammánu ráno 1.12.
Návrat 8.12. v podvečer do Prahy.
Cenově tato týdenní aktivační exotická cesta vychází takto :
19 000 Kč (777 eur) ubytování se snídaní, transfer po Jordánsku, organizace, průvodcování a provázení meditacemi a aktivačními místy 24/7..)
Dále letenka, která nyní stojí přibližně 4 000 Kč, let s Ryanair Praha - Ammán - Praha. A Jordánské vízum, které se kupuje na letišti v Ammánu po příletu za 40 JOD, cca 1 300 Kč.
Letenku i vízum si každý kupuje i hradí sám. Mohu případě poradit ohledně nákupu letenky. Čím dříve, tím lépe a výhodněji.
Malá skupina. 8 účastníků.
Těším se... V lásce, Danai

Rezervace je při platbě zálohy 6 000 Kč. Prosím, pište mi do soukromé zprávy na FB Danai Colledge nebo na email dana.labute@seznam.cz nebo v rezervačnám formuláři níže.

Sem patří váš dlouhý nadpis

Sem vložte podnadpis

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.