slunovrat 2023    17. - 24. 6.      Primošten, Chorvatsko                                                                                

SLUNOVRATOVÝ KRUH U MOŘE V PRIMOŠTENU 

Slunovrat u moře v Primoštenu
17.- 25. 6. 2023
Slunovratový týden v kruhu u moře na krásném místě v malebném prostředí malého historického městečka Primošten a jeho okolních pláží, kde pořád lze najít divokost přírody, skal a moře, které je tam křišťálově průzračné.V červnu je už moře teplé, ale turistů je ještě málo.
Primošten a jeho okolí je jedno velké silové místo planety s mnoha velmi zajímavými místy. Energie Bohyně je tam po tisíciletí uctívaná. V dnešnícj časech se tam prezentuje skrze Černou Madonu, jejíž obraz v křesťanských dobách hermeticky nahradil postavu bohyně Isis. Černá Madona tam má svou na světě největší sochu, která by mohla být klidně protějškem Ježíše v Riu. Stojí na starém kultickém silovém místě nad mořem.
Společný program je ráno a večer. Ráno jsou u moře jógová protažení, mediace, práce s energií živlů a s životní energií v těle, hudební lázeň.
Večerní kruhy bývají na témata, která tam podporuje právě energie Černé madony, celkový génius loci a to, co bude v ten čas aktuální v kolektivním vědomí i ve skupině.Probíhají také venku na krásných místech. Meditace, vyprávění, hudební lázně a práce s harmonizací a podporou naší energie jsou součástí.
Jeden večer, možná ten slunovratový, bude kruh na velmi speciálním a posvátném místě v olivovém háji nad Primoštenem. Tento háj pamatuje ještě dobu bogomilských předků a mysticky nese spojení s Ješuou a Marií Magdalenou.
Ubytovaní je ve společném apartmánu, dvoulůžkové pokoje. Kapacita apartmánu je 8 osob. Je tam plně vybavená kuchyň. Apartmán je ideálně situován v klidné části městečka, je z něj blízko do malebného centra Primoštenu, ale také na divočejší pláže okolo.
Cena za týden v Primoštenu je 12 tis. Zahrnuje program a ubytování. Doprava je individuální, většinou je řešena spolujízdami z ČR. Odjezd z Čech/Moravy v pátek 11.6. večer, návrat do ČR v neděli 25.6. dopoledne. Autobus nebo vlak je také možnost. Samozřejmě lze i letecky do Splitu.
Jestli vás slunovratový týden v Primoštenu, Černá Madona, tamní silová místa a moře lákají, napište mi do zprávy na messenger nebo na WhatsApp 604209985.
Těším se
Danai


Jedno psaní k Primoštenu :https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0kWBLForoiBXFZEBvmxdMZCNxa5W2Dfr2G2cT6aWtJqM4BseyqtPidugRkzmbrFWal&id=100011201508544


Dovoluji si sdílet zpětné vazby z jednoho kruhu "Cesta Královny" v Primoštenu:

"Danaí, děkuji za ty úžasné chvíle, které jsem s tebou mohla sdílet. Je mi krásně a cítím se stále jako Královna. Jsi světlem, které září. Přeji Ti, aby jsi stále probouzela další a další ženy, ukazovala jim jejich jedinečnost a opravdovost. Určitě se nevidíme naposledy. Děkuji Ti Danai za vše. Objímám J"

"Již jsem mnoho procestovala a viděla, ale Přimošten , Černá Bohyně a energie Máří Magdalény pod milým, laskavým a zkušeným vedenim Danai byl pro mě skutečný zážitek spojenectví, ženskosti, svobody a energie obklopen křišťálově čistou mořskou vodou♡♡♡. L."

"Před měsícem jsem se zúčastnila týdenního pobytu v Primoštenu, který nesl název "Cesta královny". Byl to pro mě úžasný zážitek. V krásném prostředí, u čistého moře, málo turistů, síla Černé madony, vzájemné opečovávání, masáže...díky, Danai, za energii královny, kterou jsem díky Tobě pocítila a i teď, měsíc po návratu, z ní čerpám. Tvá moudrá slova, tvé vonné olejíčky, písně, tanec, zpívání a koupání za měsíčního svitu...tak očistné a léčivé pro ženskou duši...slovy se to moc vyjádřit nedá, je úžasné to zažít. Děkuji. Petra"

UBYTOVÁNÍ: v apartmánu v tiché části městečka, strava vlastní (moderně vybavená kuchyň - možnost individuálního i společného vaření)

DOPRAVA: vlastní; možnosti: auto (ideálně lze domluvit spolujízdy). Linkový autobus (ráda poskytnu bližší info o společnostech, nástupních místech a cenách), obvyklá cena za zpáteční jízdenku 2200 Kč. Od roku 2017 jezdí i "žlutý autobus" Student agency - velmi pohodlný; je dobré rezervovat si v něm místo dříve). Letecky (do Splitu a autobusem z letiště do Primoštenu (cca 40 km))

CENA: 12 000 Kč (zahrnuje ubytování, lektorné a organizaci)

Počet míst je v tomto termínu omezen na velmi komorní 8, proto se raději hlaste a rezervujte si místo co nejdříve.

REGISTRACE A PŘIHÁŠKY: v rezervačním formuláři níže. Tam můžete také posílat dotazy.

SLUNOVRAT, GENIUS LOCI A ATMOSFÉRA

Přijměte pozvání k oslavě letního SLUNOVRATU na vlnách DIAMANTOVÝCH ENERGIÍ v ženském kruhu u moře na místě nabitém silou Bohyně. Posvátná energie Černé Madony v mnohých svých podobách prostupuje prostředí a jeden kouzelný celek tvoří slunce, čisté tyrkysové diamantově třpytící se moře, oblázkové pláže i divoké skály prorostlé blyštivými krystaly, piniové háje a prastaré háje olivové, voňavá středomořská flóra a malé staré městečko z bílého kamene střežící svůj obraz Černé Madony v kostelíku na vrcholku k pevnině "přimostěného" ostrůvku.

To a ještě víc je Primošten a jeho okolí. Vysílám toto pozvání na setkání v ženském kruhu na dobu, kdy turistický ruch ještě pospává, zato slunce dosahuje svého ročního zenitu. Zvu ke společnému slunovratovému času zase jinak, v prostředí Dalmácie, mezi olivami, piniemi a fíkovníky a u moře, které tou dobou nejjasněji odráží svit slunce na každé své vlnce jako moře vesmírných diamantů.


ZKUŠENOSTI

DO PRIMOŠTENU JEZDÍME DĚLAT KRUHY JIŽ TŘETÍM ROKEM A KAŽDÝ Z NICH BYL JEDINEČNÝ A NÁDHERNÝ. KAŽDÉ ÚČASTNICI PŘINESL HLUBOKÝ, KRÁSNÝ A TRVALÝ ZÁŽITEK NAPOJENÍ SE NA SVŮJ VNITŘNÍ POSVÁTNÝ PROSTOR A ZÁROVEŇ HOJNOST PROŽITKŮ NA NÁDHERNÉM MÍSTĚ U MOŘE V RADOSTNÉM KRUHU SESTER.

HISTORIE A ČERNÁ MADONA

I Dalmácie má své Černé Madony a místa zasvěcená Velké Matce. Jedním z takových silových míst je právě staré přímořské městečko Primošten se svým okolím. Bylo založené ve středověku na kulatém ostrůvku dotýkajícím se pobřeží skupinou balkánských Bogomilů, pokračovatelů esénských a gnostických tradic vycházejících z původního působení Ješuy a Marie Magdalény na Zemi, čímž se energie Krista (ztělesněná Ješuou a Magdalénou) silně ukotvila i v těchto místech.

GRÁL

V přirozeném plynutí a v otevření se diamantovému světlu přichází požehnání, radost, léčení a zázraky. Bezpečí, důvěra, odevzdání, sjednocení. Přijímání. Tím se plní Grál, ze kterého se hojnost Života rozlévá.

Již samotná transformující, otevírající a léčivá moc tamního genia loci silně působí a vědomou prací je ještě posilována. Na všech úrovních právě na takovémto místě ve slunovratový čas, kdy síla slunce vrcholí, se můžeme skrze přijímání diamantové energie otevřít a přiblížit prožitku "hieros gamos", posvátnému spojení a propojení protikladů, ideálnímu prolnutí v Jedno.

Z primoštenských kruhů


Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.