DIAMANTOVÉ LADĚNÍ U MOŘE    7.9.-14.9.2019 Primošten, ChorvatskoDIAMANTOVÉ LADĚNÍ A SJEDNOCENÍ A AKTIVACE OSOBNÍ KOSMICKÉ GEOMETRIE


- komorní ženský kruh u moře na nádherném silovém místě prosyceném energií Bohyně, Nebe i Země. -

BUDEME SE LADIT SE NA POSVÁTNÝ VNITŘNÍ I VNĚJŠÍ PROSTOR, NAPLNÍME JEJ NOVOU DIAMANTOVO KVALITOU, KTERÁ SJEDNOCUJE PROTIKLADY A PROZÁŘÍ NÁS NA VŠECH ÚROVNÍCH. JAKO HADÍ KŮŽI MŮŽEME SVLÉKNOUT STARÝ ŠAT ZATÍŽENÝ DUALISTICKÝM UVAŽOVÁNÍM I PROŽÍVÁNÍM A PŘERODIT SE DO NOVÉ ZÁŘIVÉ PODOBY SJEDNOCENÍ A OSVOBOZENÍ.

Pomáhat nám v tom budou jemné a účinné techniky a přirozeně nás bude podporovat síla genia loci a diamantové sjednocující a aktivační energie.


NÁSTIN PROGRAMU

Budeme aktivně relaxovat v pohybu a meditaci, vstřebávat nádheru okolí, vnímat a přijímat do sebe místní energii moře, země a Bohyně, plout světy na kosmických vlnách za zvuků gongu, vyjádříme se intuitivní kresbou i tancem. Budeme o sebe pečovat aromaterapeutickými masážemi, ranní jógou s esenciálními oleji a sdílet a ... To vše a další bude podbarveno škálou odlesků univerzálně léčivého diamnatového světla, které je zde, aby nám pomohlo vstoupit do stavu sjednocenné a zharmonizované bytosti tady na Zemi v tomto čase proměn.

Dovolíme diamantové energii i energii místa, aby v nás samy iniciovaly léčivé a transformační procesy.

Společný čas v kruhu bude rozdělen do dvou bloků, dopoledního a večerního. Během dne je volno u Jadranu, které lze svobodně využít přesně k tomu, po čem tělo, duše, duch a srdce touží.

Dopoledním programem (od 9 do 11) u moře je cvičení na probuzení a zharmonizování energií v těle i duši, jemná aroma-jin-jóga a ještě další veselé techniky ;-).

Večerní cca tříhodinový program bude vždy tematicky zaměřený (tanec, hudební mediatce (zvonkohry a gony) a jiné meditace, energetická cvičení, kreslení, masáže...) a bude se organicky přizpůsobovat energiím "tady a teď."

UBYTOVÁNÍ  V PRIMOŠTENU: v 2lůžkových pokojích v tříhvězdičkovém apartmánu s terasou, 80m od pláže v tiché části městečka, strava vlastní (moderně vybavená kuchyň - možnost individuálního i společného vaření)

DOPRAVA: vlastní; možnosti: auto (ideálně lze domluvit spolujízdy). Linkový autobus (ráda poskytnu bližší info o společnostech, nástupních místech a cenách; obvyklá cena za zpáteční jízdenku 2500 Kč. Od loňského roku jezdí i "žlutý autobus" Student agency - velmi pohodlný; je dobré rezervovat si v něm místo dříve). Letecky (do Splitu a autobusem či taxi z letiště do Primoštenu (cca 40 km))

CENA: 8 000 Kč (zahrnuje ubytování, lektorné a organizaci)

Počet míst je omezen na 10, proto se, prosím, hlaste a rezervujte si místo raději co nejdříve.

REGISTRACE A PŘIHÁŠKY: v rezervačním formuláři níže. Tam můžete také posílat dotazy.

Rezervace bude platná po zaplacení zálohy 4000 Kč na 669718153/0800, ideálně do konce června. K platbě, prosím, uveďte Primošten a své jméno.


GENIUS LOCI

Přijměte pozvání k pobytu u moře na vlnách DIAMANTOVÝCH ENERGIÍ v ženském kruhu na místě nabitém silou Bohyně, Nebe i Země. Posvátná energie Černé Madony v mnohých svých podobách prostupuje prostředí a jeden kouzelný celek tvoří slunce, čisté tyrkysové diamantově třpytící se moře, oblázkové pláže i divoké skály prorostlé blyštivými krystaly, piniové háje a prastaré háje olivové, voňavá středomořská flóra a malé staré městečko z bílého kamene střežící svůj obraz Černé Madony v kostelíku na vrcholku k pevnině "přimostěného" ostrůvku.

Dovolíme energii místa a diamantovým kódům, aby v nás samy iniciovaly léčivé a transformační procesy jemnou, laskavou a dokonalou cestou. Navštívíme tamní posvátná místa Matky Země. Týdenní jemná práce a spolubytí v kruhu na silovém místě přinese hluboké prožitky a léčivé proměny.

ZKUŠENOSTI

DO PRIMOŠTENU JEZDÍME DĚLAT KRUHY JIŽ TŘETÍM ROKEM A KAŽDÝ Z NICH BYL JEDINEČNÝ A NÁDHERNÝ. KAŽDÉ ÚČASTNICI PŘINESL HLUBOKÝ, KRÁSNÝ A TRVALÝ ZÁŽITEK NAPOJENÍ SE NA SVŮJ VNITŘNÍ POSVÁTNÝ PROSTOR A ZÁROVEŇ HOJNOST PROŽITKŮ NA NÁDHERNÉM MÍSTĚ U MOŘE V RADOSTNÉM KRUHU SESTER

Dovoluji si sdílet zpětné vazby ze loňské Cesty Královny:

"Danaí, děkuji za ty úžasné chvíle, které jsem s tebou mohla sdílet. Je mi krásně a cítím se stále jako Královna. Jsi světlem, které září. Přeji Ti, abys stále probouzela další a další ženy, ukazovala jim jejich jedinečnost a opravdovost. Určitě se nevidíme naposledy. Děkuji Ti Danai za vše. Objímám J"

"Již jsem mnoho procestovala a viděla, ale Přimošten , Černá Bohyně a energie Máří Magdalény pod milým, laskavým a zkušeným vedenim Danai byl pro mě skutečný zážitek spojenectví, ženskosti, svobody a energie obklopen křišťálově čistou mořskou vodou♡♡♡. L."

"Před měsícem jsem se zúčastnila týdenního pobytu v Primoštenu, který nesl název "Cesta královny". Byl to pro mě úžasný zážitek. V krásném prostředí, u čistého moře, málo turistů, síla Černé madony, vzájemné opečovávání, masáže...díky, Danai, za energii královny, kterou jsem díky Tobě pocítila a i teď, měsíc po návratu, z ní čerpám. Tvá moudrá slova, tvé vonné olejíčky, písně, tanec, zpívání a koupání za měsíčního svitu...tak očistné a léčivé pro ženskou duši...slovy se to moc vyjádřit nedá, je úžasné to zažít. Děkuji. Petra"PRIMOŠTEN

Primošten a okolí je místo, kde energie Černé Madony v mnohých podobách prostupuje prostředí a kde jeden kouzelný celek tvoří slunce, tyrkysové moře, oblázkové pláže i divoké skály prorostlé blyštivými krystaly, piniové háje a prastaré háje olivové, voňavá středomořská flóra a malé staré městečko z bílého kamene střežící svůj obraz Černé Madony v kostelíku na vrcholku k pevnině "přimostěného" kulatého ostrůvku.

To a ještě víc je Primošten a jeho okolí. Vysíláme toto pozvání na setkání v tvořivém ženském kruhu na dobu, kdy turistický ruch již pospává, zato sluncem vyhřáté moře a skály odráží hřejivé paprsky slunce a fíky i mandle ve zdivočelých sadech jsou zralé a hojnost Bohyně obdarovává rozličnými způsoby. V září je čas odpočinout si po vrcholném létě a zároveň si ještě vychutnat jeho dozvuky co nejplněji a oddat se moři, slunci, sálající a vonící přírodě a otevřít se požehnaným darům, kterých je v Primoštenu dost.


GRÁL

V přirozeném plynutí a v otevření se diamantovému světlu přichází požehnání, radost, léčení a zázraky. Bezpečí, důvěra, odevzdání, sjednocení. Přijímání. Tím se plní Grál, ze kterého se hojnost Života rozlévá.

Již samotná transformující, otevírající a léčivá moc zdejšího genia loci silně působí a vědomou prací je ještě posilována. Na všech úrovních se můžeme skrze integraci diamantové energie otevřít a přiblížit duchovnímu aspektu prožitku "hieros gamos", posvátnému spojení a prolnutí protikladů díky ideálnímu prolnutí mužské a ženské energie v Jedno.

ČERNÁ MADONA

I Dalmácie má své Černé Madony a místa zasvěcená Velké Matce - Bohyni. Jedním z takových významných silových míst je právě staré přímořské městečko Primošten se svým okolím. Bylo založené ve středověku na kulatém ostrůvku dotýkajícím se pobřeží skupinou balkánských Bogomilů, pokračovatelů esénských a gnostických tradic vycházejících z původního působení Ješuy a Marie Magdalény na Zemi, čímž se energie Krista (ztělesněná Ješuou a Magdalénou) silně ukotvila i v těchto místech.

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.