PÍSNĚ MOŘE    9.9.-16.9.2023 Primošten, Chorvatsko

"PÍSNĚ MOŘE" A VYŽIVENÍ TĚLA A DUŠE

9. 9.-16. 9. v Chorvatsku v Primoštenu

🌊Zveme do kruhu u moře v Primoštenu.

Tentokrát jsme pro vás připravily s drahou sestřičkou Nami Maria Lada speciální pobyt pod Černou Madonou.

☀️Na nádherném místě u moře, kde přítomnost Kosmické matky objímá a prostupuje celou bytost člověka a přivádí až k počátečnímu světlu esence duše a kde čistá symfonie živlů očišťuje a vyživuje každou buňku těla, vám s Nami nabízíme speciální týdenní kruh otvírání hlasu a hlubokou vyživující regeneraci těla a duše.

🪷V dopoledním programu budu u moře za podpory přítomnosti laskavé čistoty tamních živlů provádět jemným a nenáročným ale velmi účinným cvičením aroma-jin-jógy kombinovaným se zvukovou lázní a harmonizujícími meditacemi.

Toto dohromady vede k hlubokému uvolnění, vyživení a napojení se na vnitřní mír a esenciální sílu v sobě.

⭐✨Večerním programem na přírodních silových místech bude provázet Nami, užívajíc svůj dar práce s hlasem jako nástrojem srdce a duše. Tady její poselství ke kruhu :

"🌊PÍSNĚ MOŘE🌊

Vzpomínáš? Na staré písně stvoření, které nesly prvotní čisté životní formy? Na dobu, kdy jsme spolu uměly znít v dokonalém naplněném souzvuku? Vzpomínáš na písně, které vycházely ze srdcí pramatek, opečovávající všechny důležité momenty života? Možná jsou nám dnes již skryté, ale stále tu jsou. Jsou v Tobě, ve vodách Tvého posvátného těla, ve vodách mořského lůna, v éterickém chrámu Bohyně - té, jež zná tajemství života, smrti a znovuzrození, Isis/ Černé Madonny. Zvu Tě k objevení a vyzdvižení těchto pokladů, ze dna moře, a z Tvé DNA :)

Zvu Tě ke společnému ponoření do těchto vzpomínek, otevření a prohloubení schopnosti tvorby, která byla přirozeně dána všem lidským bytostem a všem ženám...V podpoře otevřených živlů a nádherného ducha Primoštenu, zvu Tě k večerním poutím do krajin hlasu a zasvěcením do tajů léčení a tvorby hlasem.

Bude mi ctí a potěšením Tě na této cestě provázet - ať už si myslíš o svém zpěvu cokoli :) Tato cesta není o technikách vnějšího projevu, ale o technikách spojení se svým Bytím, o dovolení si nechat jej znít a zářit🌟.

O MNĚ:

Cestou hlasu kráčím v podstatě celý život. Má duše patří do rodiny "léčitelů zvukem". Nezajímají mne názory a dogmata, ale návrat k podstatě jevů. Mým cílem je celistvost a harmonie, prolnutí vnitřního a vnějšího, eso a exo. Neustále se učím a rozpomínám na další rozměry práce se zvukem. Již mnoho let nechávám skrze sebe přicházet léčivé písně, a také provázím ostatní na této cestě, ať už se rozhodnou pro vlastní tvorbu či harmonizaci. Protože konkurence neexistuje :)

Aktuálně hudebně tvořím v projektu SVARGA II a Nami&TheDancingWind

S úctou Nami Maria Lada"

Mezi dopoledním a večerním programem je krásný volný čas u moře, tak jak si jej uděláme. ☀️❤️

PRAKTICKÉ INFORMACE :

🌟Ubytování je v pokojích po dvou v příjemně moderně zařízených apartmánech vedle sebe a blízko moře, s plně vybavenými kuchyněmi a koupelnami.

🌟S sebou karimatku na ležení, cvičení a meditace.

🌟Cestu tam a zpět budeme řešit spolujízdami, náklady na cestu si rozpočítáme mezi sebou (cca 1600-2000 Kč na osobu celkem).

Odjezd z ČR v pátek 8. 9. večer.

Návrat do ČR v neděli ráno 17. 9. Spolujízdy a místa vyzvednutí budeme řešit aktuálně, nejpozději několik dní před odjezdem.

🌟Cena za celý týdenní kruh je 13 tis Kč. Zahrnuje ubytování, každodenní program a organizaci. Přihlášením a platbou zálohy 3 tis Kč na účet 669718153/0800 si garantujete svoje místo v tomto mořském kruhu.

🌟Pro přihlášení, prosím, pište na messenger Danai Colledge nebo Nami Maria Lada anebo na WhatsApp 604 209 985 nebo 728 157 683.

Těšíme se na společné krasokouzlení z pračistoty světla duše!

Danai a Nami

❤️🌹❤️


UBYTOVÁNÍ  V PRIMOŠTENU: v 2lůžkových pokojích v tříhvězdičkovém apartmánu s terasou, blízko od moře v tiché části městečka, strava vlastní (moderně vybavená kuchyň - možnost individuálního i společného vaření)

DOPRAVA: vlastní; ideálně domluvíme spolujízdy 

CENA: 13000 Kč (zahrnuje ubytování, lektorné a organizaci

REGISTRACE A PŘIHÁŠKY: v rezervačním formuláři níže. Tam můžete také posílat dotazy.

Rezervace bude platná po zaplacení zálohy 4000 Kč na 669718153 /0800 

PRIMOŠTEN

Primošten a okolí je místo, kde energie Černé Madony v mnohých podobách prostupuje prostředí a kde jeden kouzelný celek tvoří slunce, tyrkysové moře, oblázkové pláže i divoké skály prorostlé blyštivými krystaly, piniové háje a prastaré háje olivové, voňavá středomořská flóra a malé staré městečko z bílého kamene střežící svůj obraz Černé Madony v kostelíku na vrcholku k pevnině "přimostěného" kulatého ostrůvku.

To a ještě víc je Primošten a jeho okolí. Vysíláme toto pozvání na setkání v tvořivém ženském kruhu na dobu, kdy turistický ruch již pospává, zato sluncem vyhřáté moře a skály odráží hřejivé paprsky slunce a fíky i mandle ve zdivočelých sadech jsou zralé a hojnost Bohyně obdarovává rozličnými způsoby. V září je čas odpočinout si po vrcholném létě a zároveň si ještě vychutnat jeho dozvuky co nejplněji a oddat se moři, slunci, sálající a vonící přírodě a otevřít se požehnaným darům, kterých je v Primoštenu dost.


GRÁL

V přirozeném plynutí a v otevření se diamantovému světlu přichází požehnání, radost, léčení a zázraky. Bezpečí, důvěra, odevzdání, sjednocení. Přijímání. Tím se plní Grál, ze kterého se hojnost Života rozlévá.

Již samotná transformující, otevírající a léčivá moc zdejšího genia loci silně působí a vědomou prací je ještě posilována. Na všech úrovních se můžeme skrze integraci diamantové energie otevřít a přiblížit duchovnímu aspektu prožitku "hieros gamos", posvátnému spojení a prolnutí protikladů díky ideálnímu prolnutí mužské a ženské energie v Jedno.

ČERNÁ MADONA

I Dalmácie má své Černé Madony a místa zasvěcená Velké Matce - Bohyni. Jedním z takových významných silových míst je právě staré přímořské městečko Primošten se svým okolím. Bylo založené ve středověku na kulatém ostrůvku dotýkajícím se pobřeží skupinou balkánských Bogomilů, pokračovatelů esénských a gnostických tradic vycházejících z původního působení Ješuy a Marie Magdalény na Zemi, čímž se energie Krista (ztělesněná Ješuou a Magdalénou) silně ukotvila i v těchto místech.

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.