AKTIVAČNÍ KOMPLEXNÍ OŠETŘENÍ

AKTIVAČNÍ CELOSTNÍ OŠETŘENÍ S POBYTEM VLÉČIVÉ CHALOUPCE V ELFÍM SÍDLE

Zařazuji do svých nabídek další komplexní službu. Po vícero zkušenostech se ukázala jako velmi ideální.

Jde o celovečerní celostní ošetření. Jeho součástí je konzultace (30 - 60 min), dále samotné energetické ošetření a aktivace vnitřních léčivých sil napojením na Zdroj (dotek, masáž, řízená meditace formou intuitivního poselství, krystaly, esenciální oleje, autentické zvukové vibrace - gongy, mísy, zvonkohry apod.., cca min 60 min) a následné ukotvení energií v jemném pohybu do všech těl, fyzického i éterických. Může to být skrze jemný taneční pohyb nebo některé jógové ásásny a podobně. Vždy je to individuální podle potřeby a napojení a naladění (cca 45 min).

Celý tento několikahodinový komplexní proces hluboce vejde do struktur člověka a má možnost je léčivým způsobem přenastavit za účasti zdrojové energie a přes léčivou práci v naší multidimenzionální DNA. Vždy pracuji s energií kosmické zdrojové lásky a je podporována sebeláska a otevírání srdce.

Další jedinečností a předností tohoto na míru probíhajícího ošetření je jeho zasazení do relaxačního rámce pobytu v léčivé chaloupce v Elfím sídle před a po něm.

Před večerním ošetřením si klient odpočne v chaloupce či okolní přírodě a naladí se na sebe a svůj záměr. Po něm neodjíždí pryč, ale zůstává na noc v léčivé chaloupce, kde nově přijaté energie mohou ještě lépe přes noc dosedat v harmonickém a čistém prostředí. Toto večerní načasovaní a noční ukotvení je velice důležitou součástí integrace léčivého procesu. Příjezd do chaloupky je možný kdykoli během odpoledne před večerním ošetřením a odjezd kdykoli během následujícího dne.

Večerní blok je dle dohody přibližně od osmi hodin do půl jedenácté či jedenácti v "kruhové" místnosti Elfího sídla, kde jsou ukotvené léčivé energie Země i Vesmíru. Čas před a po ošetření dotyčný tráví sám v léčivé chaloupce nebo v okolní přírodě. Vegetariánská snídaně je v ceně. Je možné domluvit si i oběd.

Během ošetření se plně věnuji svojí pozorností, péčí a energií ošetřovanému. Do procesu přispívají energie místa a jeho harmonické a zároveň tvořivé vyladění. Tuto harmonii i tvořivý impulz si v sobě může klient odnézt s sebou do dalšího života, dovolí-li si to.

Ošetření a konzultace mohou být zaměřeny na jakékoli osobní oblasti, od zdravotních přes emoční až po záležitosti duchovně energetického rázu.

Ocenění tohoto komplexního ošetření je 3 800 Kč.

S láskou a úctou, Danaí

Odkaz na Léčivou chaloupku zde

Objednávky buď e-mailem na dana.labute@seznam.cz nebo telefonicky na 604 209 985 nebo přes soukromou zprávu na messenger, FB Danai Colledge