LÉČIVÁ CHALOUPKA

LÉČIVÁ CHALOUPKA V ELFÍM SÍDLE

Solitérní meditační či prožitkové pobyty pro jednotlivce nebo páry v malém tichém útulném jednopokojovém domečku uprostřed našeho pozemnku v blízkosti našeho domu. Ideální prostředí pro cestu do nitra, ztišení, odpočinek a kontemplaci.

Poustevnička nové doby pro toho, kdo hledá na chvíli klid a ústraní, aby si utříbil myšlenky a pocity, načerpal z klidu a přírody novou sílu, obnovil si vnitřní rovnováhu.

Možnost dodatečných služeb


Osobní léčivá a relaxační zvuková lázeň

s gongy, tibetskými mísami a zvonkohrami s krystaly a esencemi. Ve zvukové lázni se noříme do léčivých vibrací gongů připomínající vesmírné zvuky, které pronikají do celého těla a uvolňují napětí na fyzické i psychické úrovni. Hladivé zvuky a harmonie zvonkoher zharmonizují tělo, mysl i duši.

Celostní ošetření

léčivým masážním dotekem kombinovaným s aromaterapií, krystaly a zvukovou lázní. Ošetření je vibračně podporováno místem i bytostmi z říše minerální, krásnými mocnými krystaly.

Individuální lekce jemného relaxačního cvičení s aromaterapií


Jemná relaxačně meditační jóga, která protáhne tělo a oživí proudění energie, zklidní mysl a nechá naslouchat duši. Relaxační i léčivý účinek je podpořen kvalitními esenciálními oleji.
Všechny tyto "techniky" jdou jemně do hloubky a pomáhají uvolnit tělo i mysl, aby duše mohla roztáhnout křídla a nachystat se k novému letu a přitom být dostatečně ukotvená a uzeměná.

Můj přístup ke každému je ryze osobní a předávám skrze svou esenci i napojení to, co daný člověk právě potřebuje.

Skrze mne může proudit síla elementu Země stejně tak, jako se vás skrze mne může dotknout nebe. Přes srdce, přes soucit, přes lásku. Ne já, ale Vesmír.

Ceník:

Základní cena na den 900 Kč (cena se počítá za den, tedy např. pátek až neděle jsou tři dny), Při delším pobytu mohu zprostředkovat nákup potravin. V chaloupce je kuchyňské vybavení k jednoduchému vaření. Při pobytu nad 3 dny dny sleva 100 Kč na den nebo dohodou. 

Cena prodlouženého víkendu (pátek až neděle) 2700 Kč,  sobota a neděle 1800 Kč.

Dodatečné služby:

Celostní ošetření: 1800 Kč/ 90 min

Zvuková lázeň s meditací a aromaterapií: 800 Kč/ 60 min

Rezervace:

prosím o vyplnění formuláře níže nebo o zprávu na e-mail dana.labute@seznam.cz

Rezervace je platná po obdržení zálohy 1/3 z ceny pobytu.

Číslo účtu 669718153/0800, do zprávy pro příjemce napište Chaloupka, termín pobytu a své jméno.

UPOZORNĚNÍ : během pobytu v léčivé chaloupce prosím o nepoužívání SYNTETICKÝCH PARFÉMŮ. To se netýká parfémů a přípravků z přírodních esenciálních olejů a bylin. Ty jsou naopak vítané. Také v Chaloupce a v Elfím sídle se nekonzumuje MASO, NEKOUŘÍ SE, NEPIJE ALKOHOL A NEUŽÍVAJÍ JINÉ VĚDOMÍ OVLIVŇUJÍCÍ LÁTKY.  Děkuji.

Adresa:

Horní Újezd 40, 57001, Litomyšl

Jak se k nám dostanete vlakem a utobusem:

Vlakem do České Třebové, odtamtud autobusem do Horního Újezda (okres Svitavy), zastávka Cíkov (na IDOS je linka rozdělená do dvou linek, Česká Třebová-Litomyšl a Litomyšl-Horní Újezd, Cíkov, ale ve skutečnosti je to jeden autobus z České Třebové až do Cíkova). Od zastávky to je 300 m do Elfího sídla. Tel. kontakt : 604 209 985

Jedna za všechny z mnoha zpětných vazeb:

Dobrý večer milá Danai.
Chci srdečně poděkovat za láskyplné přijetí v Elfím sídle a za pobyt v léčivé chaloupce. Chaloupka je opravdu léčiva, už při prvním vkročení jsem se cítila jako doma, ale jinak než doma, cítila jsem klid, pokoru, lásku a možná i přítomnost jiných laskyplnych bytostí . Vše pak bylo umocněno naším společným setkáním v celostním rituálu, kde jsi mně spojila s mojí vesmírnou podstatou. Zvuková lázeň a energie krystalů ve mně dlouho rezonovala a ladila mě na vyšší vibrace. Děkuji za přijetí a vzájemně propojení a těším se opět někdy na setkání a krásnou energii v Léčivé chaloupce. S láskou Claudia