BRIGITIN PLAMEN

BRIGITIN PLAMEN

Hromniční ženský kruh

BRIGIT, nositelka PLAMENE, strážkyně PRAMENE...

..připlouvá na své labuti po posvátném prameni, nese v sobě plamen potřebný k uskutečnění vize.

3. - 5. února 2017 v elfím stavení v Horním Újezdě u Litomyšle

Síla, kterou v kole roku představuje bohyně Brigit, je tak mocná, že její význam a působení nebylo možné potlačit ani v době christianizace. Tato původně irská bohyně, později rozšířená mezi ostatními Kelty, vnesla svoji esenci i do křesťanského svátku Hromnic, svátku světel nebo jinak svátku Sv. Brigity. Je bohyní ohně, plamene stále se obnovující vnitřní síly, je i bohyní léčení a strážkyní posvátných pramenů a studánek. Je tou, která probouzí skryté síly a inspiraci.

Zvu na setkání v ženském kruhu v mocném čase vlády bohyně Brigit všechny ženy, které osloví toto pozvání a Brigitino vnitřní volání. Využijme její přízeň a pojďme v sobě rozdmýchat a procítit plamen svého vnitřního ohně, který nám dává sílu jít za svým cílem. Pojďme čistit a posilovat své napojení na náš vlastní posvátný pramen inspirace. Inspirace, která vede naše kroky životem k vytváření a přijímání hojnosti pro všechny naše potřeby - duševní, duchovní i hmotné. A sjednoťme obé v Jednom proudu plynutí a planutí. S Brigit, bohyní snoubící kvality ohně i vody, sílu konat a stát si za svým i jemnost naslouchat si.

Společný víkend bude opět zasazen do kouzelného prostředí elfího stavení v Horním Újezdě a čarokrásného budislavského lesa.

S sebou: větší svíčku (ne čajovou) a sklenici či svícen na ni, oblečení na tanec doma a na procházku do lesa (sukně, šaty se předpokládají na obojí, milé ženy!, něco možno-li v bílé barvě), pastelky a čtvrtky, ostrý kapesní nebo menší kuchyňský nůž, krystal o průměru kolem 2 cm, případně buben nebo chřestidlo apod., spacák, deku na přikrytí při meditaci.

Čeká nás tvoření, pohyb i cesty do nitra. Zažijete proměnu, odvezete si prožitky, novou energii a Brigitnu hůl, kterou si samy vyrobíte. Těším se na Vás! Dana Colledge

Cena za víkend: 1600,- při platbě zálohy 400 Kč do 16. 1. na účet 669718153/0800 -uveďte své jméno a Brigit, nebo 1800,- na místě. Cena je včetně ubytování a bohaté a chutné vegetariánské stravy.

Začátek v pátek 3. 2. v 19 hod , Horní Újezd u Litomyšle 40, konec v neděli 5. 2. v 16 hodin.

Přihlášky: dana.labute@seznam.cz nebo 604209985. Počet míst omezen...neváhejte dlouho