ALCHYMIE HARMONIE

Ženský kruh

ALCHYMIE HARMONIE
aneb SVATÝ GRÁL NA DOSAH

                                    

Vytvoříme v sobě rovnováhu a otevřeme se beze strachu své i vesmírné síle, aby Grál v nás mohl být naplněn. Aktivace kódů Grálu v nás.

Kde: v Praze na Malé Straně, studio Equilibrum, Karmelitská 21, Praha 1
Kdy: so 2. 3. od 11 do 19 hod.


V síle úcty jedna k druhé a sobě sama propojíme se, v hravosti odložíme pochyby i stud a vnitřní soudy, co brání radosti a uvolnění.

Vytvoříme v sobě vír, který propojí v nás Nebe se Zemí a zažehne Vědomí Grálu. Plynoucí i sálající. Proměnlivé v Existenci, ukotvené v jistotě Jediného Bytí.

Budeme si hrát, tančit, tónovat, těla si protáhneme a v meditaci se rozšíříme daleko za ně..  Nádech za nádechem budeme otvírat a plnit svůj Grál. Výdech za výdechem navozovat vědomí rovnováhy. Equilibrum... V uvolnění si uvědomíme, co je to žít v novém paradigma..

Povíme si o tom, jak je různě možné vnímat Grál a kudy se vine červená grálová nit.

Kosmickozemské tóny gongu a tibetských mís dodají naší grálové cestě další úžasné vibrace.. zvonkohry uhladí a naladí duši.

Společně pod Hradem a pod Petřínem, v klíně bohyně Prahy, zvedneme vír, kterým Nebe pozdravíme a necháme se jím políbit. V Zemi jej pevně zakořeníme. V srdci a lůně obojí spojíme.. až Grál se nám naplní.. a vědomí nového paradigma do nás víc a víc vstoupí..

Grál jako plnost harmonického bytí v přítomnosti, které tvoří život.

Těším se na náš první společný pražský celodenní kruh. Danaí

Cena: 1500 Kč. 

Přihlášení na:
*ve zprávě na FB Danai Colledge
*danaidartea@gmail.com
*www.magdaleny.cz     kontaktní formulář zde:

Rezervace je platná po zaplacení zálohy 700 Kč na účet 669718153/0800