AVALON KVĚTEN 2018

ČAS ZÁZRAKŮ, PROMĚN A ROZKVĚTU V KVĚTNOVÉM AVALONU

AVALON , Glastonbury, Summerset, jihozápadní Anglie, květen 2018 (21. - 27. 5.)

Jemná seberozvíjející práce na silových místech v Glastonbury a okolí - posvátná geometrie, příběhy a legendy - meditace - jemná jóga a aromaterapie v praxi - sdílení v kruhu - celodenní výlet do Avebury - megalitické stavby

Glastonbury a jeho okolí, dříve nazývané také Avalon, nese a stráží energii jedné ze srdečních čakrer Země a Bohyně Velké Matky. Avalon je po právu opředen množstvím legend a mýtů. Svým kouzelným dotekem poskytuje změnu a posun ve vědomí i cítění všem poutníkům, kteří jej navštívili či navštíví, napříč věky až po dnešní čas. Kdo se tomuto doteku otevře, pocítí změnu ve svém vědomí a postupně se mu začne otevírat přístup k mnohým zapomenutým vnitřním i běžně neviděným světům. Je to jedno z míst na Zemi, jehož dalekosáhlý léčivý potenciál se dotkne každého, kdo žádá. A Princezna i Král čekají tam na probuzení. Už, už..

Ještě v nedávné minulosti, do počátku prvního tisíciletí n.l., byly jabloněmi porostlé kopce v blízkosti dnešního Glastonbury oblévány mělkým mořem, ve kterém se mísila slaná mořská voda se sladkou říční. Proto se Avalon (Jablkov) nazýval také Ostrovem jablek a halily jej často přízračné mlhy. Od pradávna byl útočištěm i učilištěm poutníků hledajících vyšší moudrost a lásku ve svých srdcích i duších. Po věky byl spravován a opatrován zasvěcenci, kněžkami, knězi a druidy, jejichž jména i příslušnost se měnily plynutím času, kteří však vždy strážili toto posvátné silové místo a udržovali jeho energie ve službách pro harmonický život na Zemi.

Můžete se těšit na květnový Tor, Chalice Well a zahrady, White Spring, Glastonbury Abbey a posvátné hlohy, kapli Marie Magdaleny, artušovské hradište Cadbury, megalitické stavby v Avebury a další. A především na úžasnou energii léčení a proměn, kterou je celá oblast prodchnutá.

Nástin programu pobytu v Avalonu: Den začneme naladěním se na sebe jemnou ranní jógou s esenciálními oleji. Dále bude následovat návštěva některého silového místa a společné bytí na něm dle aktuálního vedení a potřeb (tanec, zvuková lázeň, meditace a jin-é). Seznámíme se s některými legendami a s jejich živým vztahem k místu a k současné době osobní i světové transformace. Budeme sdílet prožitky v kruhu. Uděláme si výlet na další silová místa v okolí. Během dne bude prostor i pro individuální procházky, meditace či odpočinek. Vše je dobro-volné.

V hravosti i radosti a přesto do hloubky a jin-ak.

Ubytování je přímo v Glastonbury pod horou Tor v samostatném domku s 1 a 2lůžkovými pokoji, se zahradou, meditační místností, jídelnou a kuchyňí. 10 min pěšky od centra. Maximální počet účastnic je sedm, příjemný komorní počet. Po celou dobu pobytu budeme mít k dispozici minibus pro výlety do okolí (v ceně pobytu).

V ceně pobytu je i celodenní výlet do Avebury a okolí. Avebury je staroanglická vesnička stojící v největším megalitickém kamenném kruhu v Evropě. Na kruh navazuje stezka z megalitů vedoucí ke kopci Silbury Hill - vytvořenému kuželovitému pyramidálnímu kopci, který sousedí s West Kennett Long Barrow - pradávnými zasvěcovacími a energetizačními podzemními kamennými komorami. V bezprostřední blízkosti Avebury je také největší výskyt kruhů v obilí v Evropě. Je to jedinečné místo pro regeneraci, posílení a napojení se na informační pole prapodstaty své duše.

Cena zájezdu je 430 EUR. Zahrnuje komfortní ubytování se snídaní, tranfer z letište v Bristolu a zpět, cesty minibusem po okolí, celodenní výlet do Avebury, vstupy, organizaci, lektorné, esenciální oleje a případný další materiál. Nezahrnuje dopravu z ČR do Bristolu a zpět ani cestovní pojištění. Levné letenky Praha - Bristol nabízí letecká společnost EasyJet (https://www.google.cz/flights/#search;f=PRG,XYG;t=BRS;d=2018-05-21;r=2018-05-27;a=U2;q=easyjet ), čím dříve zakoupeno, tím lepší cena.

Přihlášení na e-mail dana.labute@seznam.cz nebo tel: 604 209 985, Danai Colledge www.magdaleny.webnode.cz

Zálohu ve výši 4000 Kč po dohodě posílejte na účet 669718153/0800. Záloha je vratná v plné výši do 8 týdnů před odjezdem, 8 až 4 týdny před odjezdem jsou stornovací polatky 50%, 4 týdny a méně před odjezdem 100%. Vzhledem k omezenému počtu účastnic na komorních 7 je dobré přihlásit se včas a stvrdit svůj zájem zasláním zálohy. Též výhodný je brzký nákup letenky.

Těším se na společný čas zázraků, proměn a rozkvětu v květnovém Avalonu. Danai