BRIGITIN HROMNIČNÍ KRUH

Brigitin hromniční kruh 3.-4. 2. 2018 v Elfím sídle

Světla již znatelně přibývá, energie nového života se pod povrchem ozývá. Kdy, jak a kam nasměrujem ji, kdy necháme se jí nést? Jak řídit svůj život a přitom se mu i s důvěrou odevzdat? Planutí plamene laskavé a jasné vůle i plynutí a splynutí s proudem tvůrčích sil Vesmíru. Plamen i Pramen. Planutí i Plynutí. Prosazení se i odevzdání. V Harmonii Celku. K tomuto učení nabízí nám Brigit klíč v čase Hromnic.

Společnou práci na sobě, svém posílení, dalším osvobození a hlubším uvědomění si sebe sama a kvalit své vnitřní síly začneme v sobotu dopoledne v útulné a vřelé náruči Elfího sídla. Propojíme se sebou i s ostatními pomocí různých tvůrčích, léčivých i zábavných praktik. Jde o to hravými  a zároveň zodpovědnými způsoby přijít k bližšímu poznání sebe sama a svých kvalit. Tentokrát nás naší společnou prací bude provázet síla archetypu bohyně Brigit. Pomůže nám hledat rovnováhu a harmonickou jednotu v plynutí a zároveň v prosazení sebe, harmonii mezi odevzdáním se a projevem své vůle.

Můžete se těšit na pobyt v pohádkovém prostředí  Elfího sídla, na meditační a relaxační techniky, stejně jako na energetická cvičení, tanec, tónování, zvukovou lázeň, tvoření a sdílení. Na procházku nádherným lesem k prameni. Na Brigitin rituál otevření se své vnitřní síle a moudrosti. Na výrobu Brigitina klíče. Můžete se těšit na to, že se setkáte se svou vnitřní silou a znovu ji obejmete a přivítáte ve svém životě a vykročíte s ní zimou do jara. Můžete se těšit i na dobrou pestrou a chutnou domácí vegetariánskou stravu a na společenství žen otevírajících se své vnitřní moudrosti. Nebo se nemusíte těšit na nic a můžete se nechat překvapit tím, co má pro Vás Vaše duše přichystáno k prožití a (znovu)objevení. :-). S láskou a laskavostí budu Vám k službám jako průvodkyně.

Začneme v sobotu 3. 2. v 10 hod dopoledne a naše společenství rozpustíme v neděli 4. 2. v podvečer nejdříve ve 4 hodiny.  Doporučuji pohodlný volný ženský oděv nejlépe z přírodních materiálů, deku, pastelky čtrvtky. Zdravé dobrůtky na stůl hojnosti jsou vítány. Můžete si s sebou přinést svíčku (s mističkou či bezpečným svícínkem), na které si budete po dobu programu udržovat svůj Brigitin plamen.

Cena : 2222 Kč ( strava i ubytování jsou  v zahrnuty v ceně. Prosím, přineste si s sebou vlastní spacák či deky ). Přespání navíc z pátku na sobotu je po dohodě možné.

Přihlášení a rezervace: dana.labute@seznam.cz, 604 209 985, FB Danai Colledge