DIAMANTOVÝ PLAMEN - KRUHOSEMINÁŘ

AKTIVAČNÍ KRUHOSEMINÁŘ
DIAMANTOVÝ PLAMEN - ZAŽEHNUTÍ NOVÉHO CYKLU S DIAMANTOVÝM SVĚTLEM
16. - 17. 2. 2019 (v Elfím sídle)

V době hromničního času, kdy Brigitino světlo a její oheň ještě víc rozsvěcí nový cyklus roku, budu pořádat kruhoseminář s Diamantovým světlem. Více o diamantových energiích zde.

Procítíme a prožijeme si esenci a kvalitu diamantového světla.

Naučíme se diamantové světlo přizývat do každodenních životních situací a koupat se v jeho jemných a přesto do hlobky přenastavujícih energiích.

Prožitkem se naučíme na tuto energii ladit, napojovat, zvát ji a přijímat ji do sebe. Dovolíme jí rozpouštět bloky, lpění, omezující přesvědčení a stíny proměnit opět ve zdravý způsob vyjádření naší pravé esence, jak je popsáno výše.

Odevzdáme hodnotící projevy myšlení a zkusíme se na situace dívat jakoby očima Kristovského vědomí. Láskou.

Dovolíme si vplouvat na diamantových frekvencích do žití v Novém paradigma.

Kruhoseminář bude mít ve své vnější formě hravou podobu s pohybem, tancem, s diamantovými meditacemi s krystaly, se vzájemným projevem péče a lásky i tvoření. Budou různá hravá cvičení, jak si osvojit napojení na diamantovou energii. Abychom se den za dnem mohli proměňovat do čím dál svobodnějšího a plnějšího žití.

Začneme v sobotu 16. 2. v 10 hodin (nabízím možnost přespání v Elfím sídle již z pátku na sobotu, pro ty kteří cestují z větší dálky) a zakončíme společnou práci a společný čas v neděli 17. 2. v 16 hod. Zářící všemi barvami diamantového světla :-) .

V ceně kruhosemináře je i prosté ubytování v méně prostém Elfím sídle (s vlastním spacákem) a dobrá vegetariánská strava po celou dobu semináře. Tento kruhosemonář není určen výhradně pro ženy, ale je otevřen i mužům, pocítí li který volání.

S sebou si vezměte kromě spacáku a deky pohodlné oblečení na pohyb a tanec, ručník (může být i diamantová lázeň ;-) ). Cokoli dobrého na společný stůl hojnosti je vítáno (sušené ovoce, čokoláda, ořechy a podobné dobroty.. )
Cena: 2 500 Kč.
Počet míst je omezen kapacitou na 9. Při přihlášení prosím poslat zálohu 1000 Kč na účet 669718153/0800. 

Rezervace v rezevačním formuláři níže, nebo v soukromé zprávě na FB messengeru Danai Colledge (nejrychlejší vyřízení), či na telefon 604 209 985 nebo email  dana.labute@seznam.cz

S láskou, Danaí

Rezervační formulář