Aktivace kódů Grálu

25.03.2019

SETKÁNÍ V KALIMETĚ V DIAMANTOVÝCH ENERGIÍCH 22. - 24. 4. 2019

AKTIVACE KÓDŮ GRÁLU NA KOLEKTIVNÍ ÚROVNI

PARTNERSKÉ A KRÁLOVSKÉ VZTAHY V NOVÉM PARADIGMA

ZALITÍ DNA DIAMANTOVÝM SVĚTLEM

Kalimeta, Kali-metá. Místo, kde nejenom krása přesahuje do jiných prostorů...

Sešli jsme se tam v počtu hojném. Většinou ti, kdo nejsou tolik vidět. Chodí Zemí zatím nerozpoznáni. Byli jsme tam k sobě svedeni, abychom v propojení aktivovali skrze sebe to, co ještě není příliš vidět. A přesto to má nedozírnou moc měnit vše, co přichází. Měnit k velikému požehnání lidí i Země.

Toto setkání bylo dávno domluveno na úrovni duší. Ačkoli to dnes málokterá tuší. Tak dávno, že naše inkarnační paměť tam téměř nesahá.. a přesto to Duše v srdci ví...

Těžko se to vše popisuje..

Sejdete se s velkou skupinou lidí a víte, že máte před sebou něco velkého, co máte společně v ten čas na daném místě vytvořit. A nevíte předem ani přesně co a ani přesně jak. Jen jakési silné tušení se neodbytně ozývá a obrysy jemně vystupují.. a víte, že musíte zůstat v plynutí, aby se to mohlo uskutečnit.

A tušíte, že ta vnější forma je jen inkubátor, ve kterém je třeba nastavit a udržet vhodné podmínky , aby se na Zem zrodilo a ukotvilo, co má.

Každý jeden z nás tam měl své důležité místo a roli. V rovnosti a radosti. Konečně spolutvorba v nadcházejícím Novém Věku. Každý svým dílem a svou čirou přítomností přispěl k aktivaci pro Celek, planetu, budoucnost. A zároveň si odnesl i velmi silné osobní kódy pro svou další osobní cestu.

Dílo pobíhalo nenásilně, v lehkosti a plynutí, vpletené do aktivit jako povídání, přímé chanellingy, meditace, tanec, vzájemné propojování, objímání, rozpoznávání.. To vše se dělo kolem obrovského krystalového gridu přijímajícího diamantové energie.

A vše se to dělo jakoby mimochodem.. Až to vyvrcholilo nepopsatelným spontánním obřadem na květu života na terase Kalimety, v němž se zpečetil sestup nových kódů GRÁLU na Zemi.

Úspěšnost akce předčila i očekávání strážců a množství přítomných světelných bytostí za dohledu Elohím.

Hluboká posvátná vděčnost, těžko vyjádřitelná vnitřní radost, změna a přepisy v obrovském rozsahu, který lze nyní zatím těžko vůbec popatřit.

Nepřekvapí, že klíčová témata byly partnerské vztahy v novém paradigma a návrat rovnováhy polaritnich energií do naší DNA a její rozkvět. To vše pod proudem diamantových energií, které mají schopnost napravovat vše porušené..

Děkuji vesmíru a všem, že to umožnili... A za milost této doby.. která to vše umožňuje po tak dlouhatananánském čase.

Dekuji nám všem i za tu odvahu!

Odcházeli jsme všichni v novém... Uvnitř.

(Já dokonce vně. Byl mi tam darován krásný vínový sametový kabát.. 👌🌸💞)

Cestou domů jsem na poli u silnice potkala pár bílých jelenů... V doprovodu hnědého páru..

Amen..

(Přikládám básničku tam odtud jednoho z účastníků:

Je to jen splynutí a nic víc, své cestě jdeme vstříct
Není to sen a nic se nezdá, na cestu svítí nám naše hvězda
Hranice nejsou pro nás žádné, kdo touto silou vládne
Láska svítí nám na naše kroky a dopisuje další sloky
Vesmír odpovídá na naše přání, jen my jsme, kdo nám brání

Michal Bukovský)

Kalimeta https://www.facebook.com/kalimeta.cz/