HeirArchie

28.01.2019

Zamilovala jsem se nově do slova HIERARCHIE.

Mimo jeho zažitý význam. Do toho, co se předem mou rozvíjí, když se ponořím do jeho původního významu.

Hieros - svatý
Arché - řád, vláda řádu

Svatý řád. Vláda svatého vesmírného řádu.

Cítím, vnímám to rozložení prvků, základních energetických stavebních prvků vesmíru a jejich odvozenin, jak neustále tvoří v plynutí obrazů posvátné geometrie nekonečně se proměňující mandaly bytí.

Hier-arché. Svaté rozložení akordů stvoření rozeznívajících život..

Vidím kaleidoskop, ve kterém se mění obrazy jeden za druhým, každý jiný a přesto stále v síti svatého stvořitelského řádu.

Herarchie není neměnná struktura a už vůbec ne něco, kde se staví jedno nad druhé!

Je to multidimenzionální pružná geometrická matrice, v jejíchž energetických sítích probíhá veškerý život.

Svatý řád stvoření spravovaný ELOHÍM.

Každý v něm rozehráváme své hry a rozezníváme vlákna energií svým originálním tónem, spolutvoříce se vším a všemi smyfonii života, stále v bezpečné síti HIERARCHIE, svatého řádu stvoření..

(Ne, žádná psychedelika neužívám.. 😊😂💖)

P.S. Chápu, že to nemusí být úplně srozumitelné. Ani já tomu neRozumím.. já to vnímám... Proto slova jen letmo zachycují obrazy, vjemy.. někdo by to zas zachytil jiným obrazem a popsal jiným obratem.. 🙏💖

Vidím proměnlivou síť přelevajici se časoprostorem, utkanou mezi různými kosmickými kvalitami. Třeba někdo by je nazval archandělskými kvalitami.. a v té síti pulzuje a je udržován veškerý život.. svobodná vůle je v pružnosti vláken, bezpečí vyvěrá z existence zdrojových bodů a z dokonalosti jejich rozmístění, které se také neustále harmonicky proměňuje..