Jarní kruh- Rovnodennost

Jarní rovnodennost - Znovuzrození a žití vlastní Jedinečnosti - Roztažení křídel

24. - 25. Března 2018

Drahé ženy, sestry, vysílám mezi Vás pozvání na setkání v kruhu v energiích jarní rovnodennosti. Pojďme společně s Fénixem roztáhnout svá křídla a plně se oddat vlnám vesmírného plynutí a spolutvoření života skrze vlastní jedinečnost a zároveň si uvědomovat, že jsme součástí Jednoty a máme plnou podporu vesmíru. Rok Fénixe podporuje projevy všeho autentického. Jen to, co je autentické a opravdové, bude dlouhodobě životaschopné a tvůrčí a bude přinášet sladké plody a radost z Bytí a spolutvoření života.

Během společně prožívaného víkendu se budeme ladit na svoji jedinečnost a najdeme v ní svoji největší spojenkyni. Jako popel setřeseme staré omezující programy a napojíme se na sebe samé a přijmeme ochranu z toho pramenící. Doslova se převibrujeme na své ještě opravdovější já.

Vytvoříme si bezpečný posvátný prostor uvnitř i kolem sebe a budeme v něm plynout v čase a bohatém programu utkaném z tvoření, společného bytí a sdílení, z pohybu i spočinutí. To vše s přirozeně vetkanými rituály na ukotvení výše popsaného. Vydáme se také na procházku do čarokrásného lesa k prameni. Jako obvykle si každá vyrobíme něco, co v sobě ponese energie vnitřní práce tohoto víkendu a v čase dalším nám bude pomáhat připomínat naši vlastní nádhernou jedinečnost.

Zázemím nám bude veleútulné a již samo o sobě inspirativní prostředí Elfího sídla, které je i mým po roky vytvářeným domovem. Srdečně Vás do něj zvu - bytosti toužící po žití ve své opravdovosti.

S sebou: větší svíčku (ne čajovou) a sklenici či svícen na ni, ženské oblečení v barvách, které vám budou ladit s jarní rovnodenností, vhodné na tanec a bytí doma a na procházku do lesa (sukně či šaty se předpokládají na obojí, milé ženy), pastelky, čtvrtky, psavé ženy zápisník, oblíbené krystaly, případně buben nebo chřestidlo apod., spacák, karimatku, deku na přikrytí při meditaci. Pro těhotné a ženy s křehkým spánkem je k dispozici několik postelí.

Čeká nás tvoření, pohyb i cesty do nitra a jarní znovuzrození po zimním čase. Těším se na Vás, Danai Colledge

Cena  2222,-  Platba zálohy 500 Kč na účet 669718153/0800 - uveďte své jméno a Rovnodennost, . Cena je včetně ubytování a bohaté velmi chutné vegetariánské stravy.

Přihlášky: dana.labute@seznam.cz nebo 604209985.  Počet míst omezen na 12 ...